Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is barnázgatott, vérezgete...

Más is barnázgatott, vérezgetett terhesen?

Figyelt kérdés

harmadjára barnázgatok, van fogadott orvosom, ő azt mondja, ha ilyen van, akkor menjek be a kórházba, nézessem meg magam. a kórházban meg mindig elmondják, hogy egy kis barnás maszatolás miatt ne rohangáljak be, nem kell ennyire ráparázni, másnál is van, stb.

nyugtassatok meg, hogy veletek is előfordult, tényleg nem gáz?!?

én már teljesen kikészültem.

akinek volt ilyen, az végig tp-en volt vagy azért dolgozott?



2016. febr. 17. 16:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudok biztatót írni ezzel kapcsolatban. Eddig 2 terhességemnél barnáztam, vérezgettem enyhén, mindkettőből vetélés lett.

Az eddig egyetlen végighordott terhességemnél egyáltalán nem volt ilyesmi, illetve a jelenleginél sem (10. hét). Szóval nálam az eddigi tapasztalatok alapján a vérzés, barnázás mindenképpen vetélést jelez előre.

2016. febr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Az elsőnél barnàztam-vérezgettem a 8. hét előtt, és a 20. héttől rendszeresen. Terhesség utàn kiderült, hogy méhszàjseb. 40. héten szültem.

Màsodiknàl nincs semmi vérzés, 12. hétig ittam a palàstfű teàt, biztos ami tuti.

38 hkm

2016. febr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

első köszönöm, pont ez hiányzott....

nyilván nem vagyok hülye én se.

16 hetes vagyok, az első gyerekemmel is többször véreztem, kihordtam, szóval tudom, de kis megnyugvást vártam :)

de a válaszod után kicsit se nyugodtam meg ;)

2016. febr. 17. 17:07
 4/22 anonim ***** válasza:
58%

Nem mondtad, hogy csak megnyugtató választ fogadsz el... én arra kaptam fel a fejem, hogy azt mondták a kórházban, hogy "egy kis barnás maszatolás miatt ne rohangáljak be, nem kell ennyire ráparázni, másnál is van". Nekem ilyet nem mondtak, minden kis vérzést komolyan vettek, rögtön írtak progeszteronpótlást. Amúgy meg igyekeztem hangsúlyozni, hogy NÁLAM eddig mindig gondot jelzett.

De ha neked van ezzel ellentétes tapasztalatod, akkor miért kívülről vársz megnyugtatást?

2016. febr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

talán úgy kellett volna kérdeznem, hogy 12 hét után, mert nyilván picit más mint az elején vérezgetni.

konkrétan 2x a méhszájam nyílt és azért barnáztam, most meg se vizsgáltak, elmondtam, hogy ugyanazt tapasztaltam mint pár napja, erre mondta az orvos, hogy nem bolygatna meg, csak a babát nézni uh-al


igen, szeretném hinni, hogy van ilyen és minden rendben lesz, csak tényleg nagyon aggódok :(

2016. febr. 17. 17:22
 6/22 A kérdező kommentje:
2es válaszoló, mindig mentél a kórházba ha véreztél? tp-en voltál?
2016. febr. 17. 17:24
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
azt tegyük hozzá, hogy terhesen semmilyen vérzés nem normális! Odafigyelést igényel!
2016. febr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mostani terhességnél 13. hétig volt barnázás kb kétnaponta, minden alkalommal frászt kaptam, doki hematómát talált a 7. héten, 15. hétre szívódott fel, miután megvolt a diagnózis már nem járkáltam be minden alkalommal, Utrogestant írtak fel, de a barnázáson nem segített. Amúgy sokaknál van, de mindenképp figyelni kell.
2016. febr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám ennyiben, Pesten vagy? Mert akkor menj be másik kórházba vagy az orvosodhoz.
2016. febr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Velem háromszor esett meg. Egyszer 9 hetesen, az vetélés lett.


Másodjára 5 hetesen, akkor a két embrióból egy maradt csak velem (de ő azóta is velem van) és kaptam progeszteront, amit a 12. hétig szedtem.


A harmadik eset 22 hetesen történt, amikor a hüvelyfalamat felmarta a folyásom, egy kis vérzés volt pisiléskor, egyszer. Akkor azonnal bementünk persze a dokimhoz a kórházba, ő megállapította, hogy hüvelyfalsérülés, mert a magzat jól van, a méhszáj zárt, és ennyi történt.


(Én nem voltam táppénzen, még most sem vagyok, de amikor a 22. héten egy meetingről kimentem pisilni és megláttam a vért, azonnal mentünk a dokihoz, a főnökömnek írtam egy smst már a taxiból.)


36hkm

2016. febr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!