Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki évekig várta a babáját,...

Aki évekig várta a babáját, es végül pozitívat tesztelt, voltak olyan korai tünetei a teszten kívül ami merőben más volt, mint a sikertelen hónapokban?

Figyelt kérdés
Már évek óta szeretnenk kisbabat, majd minden hónapban erezni vélem a tunetekbol, hogy most talán sikerült, de aztán csalódás a vége. Kíváncsi vagyok, hogy kinek miben volt más? Vagy esetleg semmi különbség? Csak olyanok irjanak, akik tényleg hosszú hónapokig próbálkoztak.

2016. márc. 15. 18:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7,5 évig próbálkoztunk. Soha nem volt semmi tünetem. Akkor sem, amikor sikerült. Egyedüli "tünet" (amire utólag jöttem rá, hogy tünet volt), hogy felpuffadtam. De akkor annak tudtam be, hogy valami olyat ehettem, ami nem tetszett a szervezetemnek.
2016. márc. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

4 évig próbálkoztunk, és egyszer-kétszer előfordult, hogy késett, igy mikor nem jött meg időben, nem is gyanakodtam - feladtam már. :)

Először a mérhetetlen fáradtság volt gyanús, keltem, feküdtem, más nem igazán volt, mert ugyanúgy görcsölgettem, mintha meg akarna jönni. Talán még az volt gyanús, hogy mensi előtt szoktam barnázni egy-két napot, és akkor ez elmaradt.

4 nap késéssel már gyönyörű, erős pozitiv volt a tesztem. Utána jött a biztos tünet - én aki édességimádó vagyok, nem birtam ránézni semmi csokis dologra... :)


Mikor akarsz tesztelni Kérdező, késik már?

2016. márc. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
3 évig próbálkoztunk,mire sikerült. Nekem is csak az tűnt fel,hogy görcsölget a hasam,vártam,hogy megjöjjön,de nem nagyon akart. Már mindenfélét beképzeltem magamnak,csak a babában nem bíztam. Aztán jött a fáradtság és nem bírtam meginni a kávét. Itt kezdtem el reménykedni és teszteltem. Pozitív lett,én olyan rosszul lettem,nem tudtam elmondani a férjemnek mi van,szegény nagyon megijedt. :)
2016. márc. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm első valaszolo, hat igen van aki nem erzi a különbséget, azt hiszem a legtobben így vannak vele...

Aki meg erzi kedves 2, annak meg egy kis remeny. A fáradtság menses előtt nálam szokott lenni.

Képzelem, hogy milyen meglepetés es öröm volt mindkettőtöknek ennyi ev után pozitiv tesztet látni! :-)

6-7 nap mulva tesztelnek, dpo 16 korul.

2016. márc. 15. 19:44
 5/14 A kérdező kommentje:

Úgy látszik, hogy a fáradtság jelezhet mégis valamit, majd lehet hogy akkor meg faradtabb leszek:-)

a kávézástol viszont eddig soha nem volt bajom. Ezt a tunetet mar olvastam tobb helyen!

2016. márc. 15. 20:01
 6/14 anonim ***** válasza:
4 év próbálkozás után teszteltem pozitívat sokkoolt a látvány nem akartam elhinni hogy most sikerült örültem nagyon semmi extra tünet menszi szerű gölcsölés akkor már késett egy hetet de nem foglalkoztam vele mert sokszor késett de ami elgondolkottatot az az volt hogy viszket a cicim a soha de soha nem viszketett majd írd meg hogy mit teszteltél szorítok
2016. márc. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi 6ka a választ es a szurkolast! Még egyelőre nincs semmi jele a sikernek, talán a hőmérséklet alakulás ad okot a bizakodásra. De még korai is lenne bármilyen jel. Dpo 10.

Szép napot nektek!

2016. márc. 16. 07:53
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ugyan könnyen összejöttek a babák, de én onnan tudtam, hogy már a 20. Ciklusnaptol furcsán görcsölgettem. Meg ami egyből feltűnt, hogy olyan lettem mimt egy vadász kopó :D Minden szagot nagyon intenzíven éreztem. Nagyon drukkolok !!! ;)
2016. márc. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem 9 év után sikerült, de semmit nem éreztem, pedig rengetegszer bemagyaráztam magamnak előtte terhességi tüneteket :) Én voltam a legjobban meglepődve mikor a kezemben volt a pozitív teszt!

Sok sikert! :)

2016. márc. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kérdező mikor fogsz tesztelni?

Kiváncsian várjuk az eredményt. :)

2016. márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!