Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki évekig várta a babáját,...

Aki évekig várta a babáját, es végül pozitívat tesztelt, voltak olyan korai tünetei a teszten kívül ami merőben más volt, mint a sikertelen hónapokban?

Figyelt kérdés
Már évek óta szeretnenk kisbabat, majd minden hónapban erezni vélem a tunetekbol, hogy most talán sikerült, de aztán csalódás a vége. Kíváncsi vagyok, hogy kinek miben volt más? Vagy esetleg semmi különbség? Csak olyanok irjanak, akik tényleg hosszú hónapokig próbálkoztak.

2016. márc. 15. 18:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Koszi az erdeklodest!:-)

Hetfőre terveztem, de vszinű,h ugysem bírom ki es holnap reggel csinalok egyet. Dpo 13-nal mar lehetne valamit latni, ugye? Irok! Addig is szep almokat!:-)

2016. márc. 18. 20:04
 12/14 anonim ***** válasza:
Nagy esély van rá, hogy már látszana. Drukk, írd meg ha teszteltél! :)
2016. márc. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a drukkot, sajnos megjott a menzeszem es a hőmérsékletem is lement. :-(

Talán a következő hónapban...

2016. márc. 19. 07:49
 14/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Majd a következő hónapban!! :)
2016. márc. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!