Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek, aki Pharmatex...

Van köztetek, aki Pharmatex hüvelykúp helyes használata mellett lett terhes?

Figyelt kérdés
Mielőtt lebeszélnétek róla, 1,5 éve csak ezt használjuk. Kezdem azt hinni, vagy sokan nem is helyes használat mellett lettek terhesek, vagy velünk van probléma.
2016. ápr. 10. 10:32
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Szerintem felesleges ezen vitatkozni. Nagyon sok embernek beválik a megszakítás, még ha nem is védekezési forma, de annak alkalmazzák. Többek között nálunk is működött eddig mindig...
2016. ápr. 11. 19:48
 12/22 anonim ***** válasza:
84%
Igen, jó pár évig csináltuk mi is így, de nem mondtuk, hogy védekezünk :) élesben egyből sikerült a baba.
2016. ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
76%
Mi Pharmatex hüvelykúpot használtunk 4 évig, soha nem történt baleset. Amikor eldöntöttük, hogy babát szeretnénk, nem használtuk többet és szinte azonnal teherbe estem. Most 29 hetes kismama vagyok. Nekem is megfordult a fejemben, hogy velem van a probléma, hiszen nagyon sok olyan esetet hallottam, amikor Pharmatex mellett estek teherbe. De mivel az abbahagyása után szinte azonnal teherbe estem, így arra jutottam, hogy valószínű, hogy sokan nem helyesen használják.
2016. ápr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Gratulálok utolsó! :) Biztos nagy azért a hibaszázaléka is, de valljuk be, nagyon sok esetben semmilyen védekezés nem történt, csak ciki lenne ezt bevallani egy "nem kívánt" terhességnél...
2016. ápr. 21. 09:23
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

A nagyobbik gyerekem születése után 2 évig használtunk Pharmatex-et, helyesen. Én is mondtam akkor, hogy nem értem a hisztit miatta, hiszen segít.

Majd akkor estem teherbe, amikor mentem volna vissza dolgozni :) Szerencsére jól alakultak a dolgok, így nem volt gáz az újabb terhesség.


Úgyhogy én csak annak ajánlom, akinél nem gond teherbe esni...

2016. máj. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
31%

Mi Patentexet használunk néha, ugyanazon az elven működik. Egyébként főleg megszakítással vagy menstruáció körül óvszerrel védekezünk. Eddig 3 év alatt nem lett belőle baba. Mondjuk nem is lenne nagy baj, de még várnék vele 2-3 évet.

Simán elképzelhetőnek tartom hogy a használók fele el sem olvassa a betegtájékoztatót és emiatt nem megfelelő módon alkalmazza.

2016. máj. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem lettem terhes,viszont szanaszétmarta a méhszájamat egy év alatt. Rákszűrési eredményt befolyásolta,továbbá kb egy év alatt kijött tőle vmi allergiám,aminek következtében fél évig kezeltek szűnninem akaró égő érzéssel,gombával. Allergiás lettem a latexre,az orvos alig tudott megvizsgálni a kesztyűvel. Ennek 5 éve azóta minden oké,de soha többé nem használom.
2016. máj. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Sajnálom utolsó, hogy így jártál vele. Nekem eddig semmi negatív élményem nincs vele. Viszont továbbra is várom mások tapasztalatait. Bár nálunk egyelőre úgy néz ki, bevált módszer. Aztán majd kiderül meddig.
2016. máj. 13. 10:14
 19/22 anonim ***** válasza:
48%

Kozosulesi forma hat behalok

... Azis védekezés csak felelőtlen es azoknak ajánlott akiken nem gond ha be csúszik egy kisbaba :)

Következőnek mi lesz a megszakításos védekezés ? Egy új póz ???:)

2016. máj. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
26%

Mi is megszakítással vagyunk mindig együtt.. Lassan már 6éve, és még nem jött össze baba. Sohasem használtunk fogamzásgátló szereket és sosem szedtem gyógysszert sem.

21/N

2016. máj. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!