Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon sok 10kg hízás? 21...

Nagyon sok 10kg hízás? 21 hetes vagyok.

Figyelt kérdés

171cm vagyok,jelenleg 57kg

47kg-al kezdtem. De nagyon vekony vagyok igy is. Sőt a combom semmit nem "hízott",sem a fenekem. viszont a pocakom hatalmas. Marmint nem hajas! :D hanem szep nagy kerek :) (Elso baba).

Vegyek vissza a kajalasbol? Azert nem szeretnek 30at hizni a végéig. Szerintetek?


2016. ápr. 18. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem sok,mivel nagyon vékony voltál, igazából most vagy normál súlyban 171cmhez.
2016. ápr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen mindenki azt mondja,hogy most nezek ki "normálisan" 😃

Koszi a válaszod! :)

2016. ápr. 18. 15:44
 3/10 anonim ***** válasza:

A Te kezdősùlyodhoz kèpest nem sok,viszont ebből a baba mèg alig nyom valamit. Azèrt picit odafigyelnèk,nehogy nagyon meginduljon a vègère,mert nem egèszsèges. Ebből simán lehet egy 20as,vagy akár több is.

Kellemes babavárást! 😊

2016. ápr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Koszonom :)

Igyekszem nem tomni magam mostantól. :)

2016. ápr. 18. 15:54
 5/10 anonim ***** válasza:
terhességi hizás jol is áll neked,nem sok pont normális.
2016. ápr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hasonló paraméterekkel estem teherbe, -3cm, plusz 1kiló :)

én is 10 kilónál tartok, nekem látszik, azontúl, hogy szép nagy hasam van, lett fenekem-cicim is :) csípőmön van egy kis kapaszkodó is, ilyen még nem volt :D 24 hetes vagyok, eddig se zabáltam, ezután se tervezem, nem tudom miért szaladt fel ennyi :)

2016. ápr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Cicim amugy is eleg nagyocska volt,most nekem is nőtt , es meg gondolom fog is :)

Egyebkent noverem is ilyen vekony, annyi h o 169 Cm, es amikor szült majdnem 30kilot hízott...azota eltelt 3ev ,es vissza nyerte szep formáját,.szoval bízom benne,ha hizok is meg sokat...idovel lemegy :)

2016. ápr. 18. 17:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 164cm vagyok és 47 kg-al indultam neki, most 19 hetes vagyok és 51kg vagyok. Bár te magasabb vagy jobban eloszlik, de azért ez sztem elég sok hízás. Ha úgy érzed, sokkal többet eszel mint eddig akkor egy kicsit visszább vehetsz belőle. Azért 30kg a végére elég sok lenne sztem.
2016. ápr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! Ma voltam orvosnàl..15 hetes vagyok, ès 4 kg jött fel ràm ès lecseszett az orvos, hogy figyeljek jobban oda..semmi csoki meg stb.

49 kg-val kezdtem most vagyok 53....


Ugyhogy nem tudom de szerintem kicsit sok, most èn is majd jobban odafigyelek mert eddig elèg sok csokit ettem meg èdessèget de most az a cèl, hogy a 19-20.heti UH-n max 55-re menjek fel.


Próbàld meg, hogy nem fogysz vagy diètàzol de semmi cukrosat nem eszel,iszol,ès probàld meg tartani ezt a sùlyt, mèg 5-6 hètig... akkor màr biztosan nem lesz sok.


vagy max 12 kg-ig menj el szerintem mert ha belegondolsz akkor mèg elèggè sok van hàtra ès az egèsz terhessèged alatt 12 kg-nak kellene feljonnie.

2016. ápr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat! :)
2016. ápr. 19. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!