Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorsavra terhesség alatt...

Gyomorsavra terhesség alatt mit lehet szedni, mit kezdejek vele? 9 hetesek vagyunk.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Rennie, és Rennie deflatine. Ha egyik sem válik be, akkor javaslom a coca colát, naponta egy pohárral, az tuti elmulasztja.
2010. ápr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
renniet szedtem én is.
2010. ápr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos én is sokat szenvedek tőle, nekem eddig semmi sem használt, sőt a szénsavas italoktól be is görcsöltem. Nem akarom bírálni az előttem szólót, de a colában olyan anyagok vannak, amik gátolják a kalcium felszívódását a babában és a kismamáknak csak minimálisat szabad belőle fogyasztani. Ezt nekem is ismerős kismama mesélte és azóta a párom nem engedi egyáltalán, pedig az elején még nekem is segített, és az volt az első, amit nem hánytam ki. Az orvos szerint erre a bajra a szülés az egyetlen orvosság, de azért próbáld ki a Rennie-t és nagyon sok sikert kívánok!


33 hetes kismama

2010. ápr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is Rennie-fun vok:))Nekünk bevált mindkét terhességemnél.Boldog babavárást:))
2010. ápr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
én a citromos vízre esküszöm! :D
2010. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%

citromos víz? Sok savra még egy kis sav, nagyon hatásos lehet:)

A pattogatott kukorica is felszedi a savat, próbáld ki azt is.

A kólára meg annyit, hogy a szénsav miatt nem tud felszívódni a kalcium, ebből a szempontból a szénsavas víz ugyanolyan ártalmas, mint a kóla, de egy pohár kóla nem árt. Csak nem kell túlzásba vinni.

2010. ápr. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Rennie és/vagy egy pohárka langyos tej.

A colát hanyagold meg a benne lévő anyagok oldják a kalciumot és ha neked épp el is múlna tőle a gyomorégésed, a babád csontocskái (és a te fogaid, pl.) igencsak megsínylenék ezt a drasztikus gyógymódot....


A Rennie tabletta szedhető terhesen, a pohárka tejjel meg még jót is teszel a csontoknak :)

23 hetes kismama

2010. ápr. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Salvus víz, nekem csak ez vált be.
2010. ápr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A sima szódabikarbóna (egy mokkás kanál) rá kis víz, simán bejön. Ráadásul semmi rossz, semmi kárósító nincs benne.

Sokat szenvedek tőle én is... Tarts ki!

2010. ápr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

21:25 vagyok, a citronyos vízes:D, tényleg jó, próbáld ki legközelebb.

A citrom lúgosít, és tényleg leköti a savat.

(azt olvastam egyszer erről régebben, h tévhit, amit az egyik kedves válaszoló is írt, h savra savas, kipróbáltam, nekem nagyon bejött.)

2010. ápr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!