Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, ha a Femibion 800-at...

Baj, ha a Femibion 800-at tovább szedem mint 12 hét?

Figyelt kérdés

Amiatt kérdezem, mert a dobozon felkiáltójellel fel van tüntetve, hogy a 12. hétig!

Most még másfél hetem van addig, és elfogyott a régi, de ugye 30 db-os.

Ha tényleg nem ajánlott tovább szedni, akkor már most inkább valami egész terhesség alatt szedhetőt vennék.



2016. ápr. 30. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyan igy voltam, nekem maradt még kb 5-10 szem a 800-asból, kérdeztem a dokimat, azt mondta bevehetem nyugodtan. Utána a czeizelt ajánlotta. De szerintem vegyél olyat ami az egészre ajánlott, a czeizel azt hiszem ilyen.
2016. ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Czeizel van 1-es a baba tervezéstől a 12. hétig és 2-es utána a szoptatás végéig.

Alig van különbség összetételben, múltkor direkt néztük. Gondolom a femibionok között sincs jelentős eltérés. Ez inkább csak marketing.

2016. máj. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szedd be ami megmaradt, ez csak vitamin. Én 30-dik héttől már nem szedtem vitamint egyáltalán, mert hányingerem volt tőle. Orvos mondta, hogy hagyjem el nyugodtan, egyek sok gyümit és zöldséget, úgyis nyár van (volt).
2016. máj. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi, épp az, hogy nem maradt. :)

Még másfél hét van az első trimeszterből, és ezért tanakodtam, hogy milyen fajtát vegyek.

Valamit muszáj szednem, mert nagyon sovány vagyok és diétázom is...

Valószínűleg egy végig szedhetőt veszek majd.

2016. máj. 1. 19:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem ugyanez a problémám csak a párom véletlenül 60 darabosat vett 30 helyett így van még egy egész bontatlan levél viszont már csak 1 hét van az első trimeszterből. Lehet esetleg a kettőt együtt szedni?
2016. máj. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!