Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 28 hetes és az...

Ma vagyok 28 hetes és az ultrahangot végző orvos azt mondta h a babám két héttel kisebb, mint amennyinek kell lennie. Került már valaki ilyesmi helyzetbe, és neki mit mondtak az orvosok?

Figyelt kérdés
Bpd:66 ad: 67 ac: 223 fl:52 (s.27) ami nem is tudom mit jelent. normálisak ezek az adatok? 3hét múlva kell kontrollra mennem.
2010. ápr. 9. 16:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem már a terhesség 6.hetén látszott hogy fiatalabb a terhesség és ugy modosították a kiírást,de ha eddig rendben fejlődött valami oka van hogy kisebb..dokid nem mondott semmit??Csak kontroll és annyi?
2010. ápr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem a magán dokim azt mondta a 27. hétben vagyok. Elmentem ekkor 4d-re, ott azt mondták a 25. hétben vagyok. Végülis a baba akkor jön mikor ő akar.
2010. ápr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Végeztek két ultrahangot és az alapján annyit mondott csak a doki hogy nincs nagy probléma,de az első ultrahang után azt mondta a doki hogy menjek el még ma a másik ultrahangra,és a terhességi ambulanciára.Egyébként rendben zajlik a terhességem,annyi a probléma h magas lett a terheléses vércukorszintem és most diétáznom kell.
2010. ápr. 10. 09:05
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy tudom, hogy az itt kapott értékek hozzávetőlegesek, nem fejlődik minden baba egyformán. Ha gond lenne tuti elküldött volna még vizsgálatokra. Lehet h. a cukor miatt maradt le egy kicsit? Nekem korrigáltak az elején, de nálunk idősebb volt a pici mint a "hivatalos" kora. De ez csak ez elején van, mert akkor fejlődnek még egyszerre, később vannak eltérések. Biztos nincs baj! én itt találtam méreteket: [link]
2010. ápr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én sem hiszem h aggódnod kellene, az én babámat 2-3 héttel nagyobbra mondták, és mégis 41 hetesen született 3650 g és 52 cm, szóval nem lett óriás. meg az is számít h a pároddal mekkorák vagytok. van baba aki 2500 g-mal és van aki 4500 g-mal születik.
2010. ápr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia, ne aggódj, sztem nincs semmi baj. Én most a 31. héten vagyok, már a 24. és a 28. héten is meg lettem ijesztve, hogy a buksija kicsi a babánknak. Aztan elmentunk profibb uh-ram ott mondtak, hogy minden rendben.

Sok információt, táblázatokat találhatsz amerikai, kizárólag!! szakmai oldalakon, ahol beírod az értékeidet, és biztos megnyugtat majd, mert általában a grafikon szélsőséges értékei belül kerülnek ezek a mért értékek.

Ja, és persze az is lehetséges, hogy elszámították a terhességi heteidet.

Ne izgulj, minden rendben van. Max nem szülsz 5 kilós babát! :)

2010. ápr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia, ne izgulj! én a kiírt szerint 33 hetes vagyok az uh szerint meg 30.. tehát 3 héttel kisebb a babóm... de minden adata egyformán kisebb.. a doki szerint makk egészséges... úgyvagyok vele.. h max nem szülök 4 -5 kg-s gyerket csak 3 kilósat.. ami nem gond :)
2010. ápr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok kiírt szerint 36 hetes uh nál 2 héttel mutatott kisebbet de én is feltettem it egy hasonló kérdést és sok megnyugtató választ kaptam.Holnap megyek (38.)uh ellenőrzésre hát kiváncsi vagyok hogy mit mondanak.Sokat mozog a babám ugy hogy szerintem táplálékot kap eleget.
2010. ápr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem végig az volt az uh-okon, h 2 héttel nagyobb, aztán a 38 hetesen meg már 2 héttel kisebb volt... Végül 40 hét+1 napra szültem egy 3100 gr-os, 56 cm-es babát. Abszolut nem kell izgulnod. Gyönyörű és egészséges kisbabád lesz. Nyugi. :) Minden jót!
2010. ápr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Megnézetem ezen az oldalon amit az egyik válaszoló javasolt ( [link] az adatok annyira nem is eltérőek csak a haskerülete(ad)242 mm körül kéne lennie de a babámé csak!67 mm és ez szerintem nagyon is eltérő.
2010. ápr. 12. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!