Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szemműtét terhesség alatt?

Szemműtét terhesség alatt?

Figyelt kérdés
29 hetes kismama vagyok, a szemész főorvos ragaszkodna hozzà, hogy szülés előtt lézerrel megműtse a szemem, szemfenéki betegség miatt. Nagyon féltem a babàmat, szerintetek lehet ettől valami baja? Rettegek a műtéttől és szteroidos szemcseppet kell használni utàna
2016. máj. 26. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt a szakorvososoknak kellene egyeztetni - a szemészednek és a nőgyógyászodnak. Magától a műtéttől biztos nem lesz baja a babának, mást is van, hogy műteni kell terhesen. A szteroidos cseppnél az a kérdés, hogy mennyire kerül át a véráram útján a magzathoz, illetve ha igen, a terhesség ezen szakaszában jelent-e rá bárminemű veszélyt. Ezeket kellene tisztázni, de ezt ne nagyon várd látatlanban laikus fórumozó anyukáktól.


Hátha volt valaki hasonló helyzetben és pont erre jár.

2016. máj. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Az orvosom ràbízza a szemészre, úgy van vele, ő jobban tudja. Csak nagyon féltem Őt, olyan közel van màr a szülés, ami emiatt mindenképpen csàszàr lesz sajnos.
2016. máj. 26. 15:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom, nekem az igen rossz lenne, ha a nőgyógyászom rábízna a szemész orvosra,Ő meg nem mondana semmit, a felelősséget nem vállalja,én nem csináltatnám meg.:( De te tudod.! Gratula a babához.!! :)
2016. máj. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!