Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet ha 38 hetesen...

Baj lehet ha 38 hetesen barnás folyásom van?

Figyelt kérdés
Ma Reggel enyhén szúrt alúl a hasam,mint amikor megjött a menstrúáciom,pisilés után a wc papir olyan volt mint ha kicsit véres lett volna! Mint amikor az ember kifuja az orrat es kis ver szalak lennek benne(elnezest a kifejezesert ,hasonlatert) tettem fel tisztasagi betet es kesobb wc-re menet barnas volt ! De nem nyalkas!Mult heten voltam NST-n ahol a doktor azt mondta ha minden jo akkor e het csutortokon talalkozunk :) hat azota nyugtalan is vagyok ,napok ota faj a derekam ami a labamba nyilal, menstruacios gorcsoz hasonlo fajasaim vannak amik erosodnek naprol napra de elmulnak! Hasmenesem es hanyingerem neha hanyoknis! Bizonytalan vagyok es tudatlan elso terhessegem, es nem tudok kitol tanacsot kerni :( es feleslegesen nem akkarok orvoshoz szaladni!

2016. jún. 8. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebből pár nap múlva baba lesz :) a hányinger, derékfájás is ezt jelzi
2016. jún. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mennék az ügyeletre! Inkább feleslegesen, mint hogy baj legyen.
2016. jún. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz orvoshoz menni, legalább hívd fel, vagy ha nincs fogadott dokid, akkor a védőnőt!
2016. jún. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Érzem hogy valami lesz , nyugtalan is vagyok nagyon ! Ha erősebb lesz a szuras es a folyas is meg ma be megyek ! Én sem szeretnem ha baj lenne! Köszönöm a válaszokat! Ti is voltatok igy ?
2016. jún. 8. 13:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem tagulasos "verzes"ed van.

Nekem kB egy hettel a szules elott mar volt a 2. Terhessegemnel. Az elsonel szules elott volt csak kozvetlen.

A dokim azt mondta h amig nem elenk piros, addig nincs baj.

A fajasaid is ezt jelzik szerintem h tagulsz.

En 3 cm-re ki voltam mar tagulva, mikor tenyleg beindult a szules.

Konnyu szulest kivanok! Szerintem mar kozel van! :-)

2016. jún. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem nem volt ilyen, sőt a baba szeretett volna még bent maradni..végül a 40.héten indult el:)

De menj és nézesd meg magad az a biztos amit a doki mond. Egyébként a 38.héten már simán jöhet a baba

2016. jún. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mult heten c-2111 vot a meszaj ertekem! Epp ezert mondhatta a doki hogy lehet hamarabb talalkozunk!
2016. jún. 8. 13:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el nézesd meg, ne várd meg vele az éjszakát.
2016. jún. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mostanra elmúlott a barna folyás! Ilyenkor most mi a helyzet? Viszont meg maradt a fajdalom!
2016. jún. 8. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!