Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki szed még rajtam kívül...

Valaki szed még rajtam kívül szájon át bevehető utrogestant?

Figyelt kérdés
5 hetes vagyok, majdnem 3 hónapja volt egy missed abom, doki tegnap felírta. De a tájékoztatóban nem találom, hogy vetélés miatt is szokták adni, terhesség alatt. Ugye nem okoz gondot. Ez segíthet megtartani a babát?
2016. jún. 30. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen segíthet,de nem csodaszer!
2016. jún. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
* ugye nem okoz gondot?? Ez kérdés akart lenni.
2016. jún. 30. 08:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért adta neked, mert nem vizsgáltattad ki magad a vetélés után és gyakori oka a vetélésnek a progeszteronhiány, megpróbál neked segíteni legalább ennyivel. Nyilván jobb lenne tud a vetélés okát, ha nem a véletlen volt az, de most már ugye ez mindegy.


Én is szájon át szedhetőt szedtem, vetélés után a kivizsgáláson kiderült az is, hogy az is baj volt. Lehet választani hüvelyit meg ilyet. A dokim azt mondta, akarok-e nyáron betétet hordani a 70 fokban (mert ugye kifolyik egy nagy része) vagy jó a szájon át szedhető is?:)

2016. jún. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A vetélés után benne van z orvosi gyakorlatban a progeszteron pótlás, ez arra való.

A második leggyakoribb oka a vetéléseknek ez. Ártani nem ártanak vele sem a babának, sem neked, viszont segíthet, ha progihiányod volt vagy van.

Arra figyelj majd, hogy amikor abbahagyod a 13. hétben, azt fokozatosan tedd. Azonnal nem szabad vele leállni, az okozhat problémákat.

2016. jún. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én szedtem, minden rendben, nem át :)

33hkm

2016. jún. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából csajok én kérdeztem rá, mert láttam itt gyakorin, hogy vetélés után sokan kapnak, így irta fel. Egyébként van már két gyerkőc. :)
2016. jún. 30. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!