Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orgazmus után ha 10-15 percig...

Orgazmus után ha 10-15 percig kicsit jobban feszül a hasam, mint amúgy az baj? Vagy normális? Nem görcsöl, csak feszül.14 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2016. júl. 21. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a normális.

Lehet hogy később még erőteljesebb is lesz, de az pár percen belül elmúlik.

2016. júl. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az enyém is feszül utána,bekeményedik. Szex után mindig eszek egy magnéziumot. Nekem az segít.
2016. júl. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem is befeszül, hanem egy pontban fáj, de ott akkor is szokott fájni, mikor elindulok sétálni. olyan, mintha egy izom ott be lenne feszülve, az meg sztem a sok üléstől van, ülőmunkát végzek, és mikor párom alatt fekszem, akkor nyújtom ki, mivel hogy már vízszintben fekszem. viszont ha nagyon kellemetlen, nem akar elmúlni, akkor váltunk, mert ha felül vagyok, akk nem érzem.
2016. júl. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!