Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most megfog jönni, vagy így...

Most megfog jönni, vagy így is terhes lehetek?

Figyelt kérdés
5 napja kèsik. A szokásos tüneteim megvannak mensi előtt:mellfájdalom,pattanások. Nemi èletet èlek,óvszerrel vèdekezünk. Tudtunk szerint nem volt vele baki.

2016. aug. 15. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Az óvszer nem ad 100%-os védelmet. De szerintem kicsi az esély, h terhes vagy, egyszerűen csak késik.

Ha kb 2 hete nem jön meg, csinálj egy tesztet.

Itt GYK-n senki nem lát bele a méhedbe, h terhes vagy-e.

2016. aug. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
De miért kellene ennyit várnia a teszteléssel? Ha 5 napja késik már, tesztelhetsz bármikor.
2016. aug. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az óvszert már az aktus elején felhúzza a partnered vagy csak a végén? Ez utóbbi esetben már az előváladékban (vagy mi a neve) lehetnek életképes speriumok. Ha 5 napja késik, akkor valóban tesztelhetsz, simán kimutatja, ha terhes vagy. Nekem már két napos késésnél kimutatta.
2016. aug. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
már a legelején felhúzza és mikor leveszi egy ideig tartogatja,hogy nem-e folyik valahol és nem folyott,így nem gondolnánk terhességre
2016. aug. 15. 16:22
 5/5 Alexandraa17 válasza:
Mindenesetre csinálj tesztet de jobban jársz ha meglátogatod a nőgyógyászod én első terhességemnél 6 negativ teszt után az orvosom közölte hogy 7 hetes terhes voltam... és most 2.ra az első tesztem pozitiv lett és ki is derült hogy 8 hetes és 3 napos terhes vagyok :)
2016. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!