Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Ma harmadik napja késik a menstruációm, tegnap csináltam egy tesztet először negatív volt majd 1 óra múlva halványan látszódott a második csík és most már teljesen kivehető. Szerintetek. Szeretnék babát.
2016. aug. 18. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap vagy holnapután reggel elsõ vizeletbõl csinálj új tesztet. Majd írd meg mi lett!
2016. aug. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A második csíkod idő után jelent meg.

A tesztleírásokban is szerepel, hogy ez nem tekinthető érvényesnek.

Ugyanakkor nekem pl. egyetlen negatív tesztem sem váltott soha pozitívba...


Ismételni kell holnap reggel első vizeletből.

Ha terhes vagy, akkor előbb-utóbb rendes pozitívat fog mutatni.

2016. aug. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Alexandraa17 válasza:
nem feltétlen... nekem előző terhességemnél 6 negativ tesztem lett mire elmentem orvoshoz és kiderült hogy 7 hetes voltam már akkor .. de most 2. szorra az első tesztem pozitiv lett és kiderült hogy 8 hetes és 3 napos terhes vagyok.. ez nagyon változő de mindenesetre ismételj vagy menj el dokihoz :)
2016. aug. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ismételtem tegnap délután, nem bírtam a reggelt kivárni, negatív volt, de ma tartok a 6 nap késésnél és még mindig semmi, ennyit soha nem késett még. És időközönként fáj a hasam alja, tompán, mintha megakarna jönni, de mégsem olyan érzés. nem tudom, a tesztnek már ilyenkor mutatnia kellene nem?
2016. aug. 21. 14:25
 5/6 A kérdező kommentje:
Akár reggel, akár délután csinálom.
2016. aug. 21. 14:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Nekem pl. 9 nap késés után lett pozitív :)
2016. szept. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!