Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi esély van arra hogy...

Mennyi esély van arra hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A ciklusom rendszeres 29-30 napos. Parommal nagyon szeretnenk babat. Utolso menzeszem 4tol 8ig tartott. 9.en voltunk egyutt egeszen 18.aig. Es akkor volt ovum is.

Masnap vagyis 19.en is egyutt akartunk lenni de nagyon fajt nekem is es neki is ilyen meg sosem volt aztan inkabb abba hagytuk. 10.tol gorcsol a hasam hanyingerem van emelygek nagy az etvagyam. Persze tudom h nem terhessegi tunetek mivel ahhoz meg korai. 20.tol semmi bajom viszont 3napja nagyon sok feher folyasom van es enyhe gorcsot erzek a hasamban.

Terhes lehetek? Korai meg a teszt? Muszaj megvarnom h kessen a menzeszem? Mièrt van ennyi folyásom?



2016. aug. 25. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, tesztet csinálni szerintem még kora lenne, legbiztosabbat mindig menzesz kimaradása után mutat, hisz akkor van elég HCG a szervezetben, hogy azt teszt mutassa.

Viszont én a helyedben elmennék nőgyógyászhoz, nehogy valami fertőzés legyen! Ugyanis az együttlét alatti fájdalom, a bővebb folyás, az alhasi fájdalom erre is utalhat! A hányinger, émelygés pedig lehet egy gyomorrontástól, vagy éppen egy vírusos fertőzéstől is. Lehet ettől teljesen független is.

2016. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En mensi elott egy hettel csinaltam negativ,mensi elott 2 nappal halvany pozitiv.. uh.n petezsak.. aztan eros pozitiv teszt.. uh.n meg mindig petezsak.. aztan meg ket eros pozitiv teszt,uh.n petezsak benne baba szivhangal.. utana mar nem teszteltem... most eppe alszik a baba kocsiba a 7 honapos gyonyoru lanyom!! Drukkolok neked!!
2016. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat

2.kommentelo gratulalok:) es koszonjuk szepen

2016. aug. 25. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!