Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Decemberre kiírt kismamák?

Decemberre kiírt kismamák?

Figyelt kérdés
Meséljetek kiváncsi vagyok 😊 Hogy vagytok? Pocaknövekedéssel hogy álltok? Kisfiú vagy kislány a picúr? Mennyit híztatok eddig? Keményedni szoktatok? Miket vettetek eddig meg? Mennyit mozog a babó?😊
2016. aug. 25. 18:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Összesen 5 kg-t híztam, szerencsére nem keményedek nagyon, viszont a baba hihetetlenül aktív, sokszor aludni sem hagy, a pocak is jó nagy már. :)

Elég sok holmink van már, de mi még nem sokat vettünk csak ruhákat, sok mindent kaptunk, és fogunk is a napokban, úgyhogy nagyobb bevásárlást szeptemberre tervezzük csak. Egy-két darab kivételével minden ruci, bundazsák, takaró megvan, kaptunk esernyő kocsit, forgót, kádat, ilyesmit.

Van itteni lányokból àlló decemberi kismamis csoport FB-n, te ott nem vagy tag?

2016. aug. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia, dec.11-re vagyok kiírva, duplázunk, mert újra fiút várunk. 😉 Tok jól vagyok, semmi gond, néha fajdogalt a derekam, és vacakul alszom, de ennyi. 6 kilónál tartok, eddig nem szóltak, h sok lenne, kemenyedes csak olyan van, amikor ő feszíti be magát, nem az egész hasam kemenyedik. Vettünk pár rucit, pont ma egy overalt, van kiságy, vettünk babakocsit, jatsziszonyeget, egy nagy doboz Avent cuccot, mellszivot, strelizalo stb. Lesz börze szeptemberben, akkor szeretnék majd többet vásárolni, takarók, pelenka, kifogó stb még nincs. Erősen gondolkozom még a hordozokendon is.

Baba ma nagyon sokat mozgott, amúgy is aktív baba, de ma porgott rendesen. 😊

Ti hogy vagytok kérdező?

2016. aug. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Van egy csoportunk, ahol ugyan januári kismamák vagyunk, de ha van kedvetek csatlakozni hozzánk és beszélgetni, írjatok privátot :-)
2016. aug. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekünk decemberi van, nálam is lehet jelentkezni. :)
2016. aug. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok! December 8 ra vagyok kiírva😊 Pocaknovekedes 8cm egy honap alatt, előtte 4, szóval pocak az van😁

Hízás is mar 3 kg-nal tartok. Vizesedés és más panasz nincs. Időnként egy kő van úgy érzem a méhem helyén mikor bekemenyedik, de amióta rendszeresen iszom a magneziumomat egyre jobb ez is. Nálam csak az étvágyammal volt\van gondom. Husit nem eszem, és minden másban is extra finnyás lettem... Igy kicsit nehéz mindent szükséges vitamint bevinni, uh én ezerrel sszem a bogyókat. Ennek ellenére nálam minden rendben. Dolgozni is tervezek meg októberig. Nos nalam Ennyi.

Üdv

24hkm

2016. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Sziasztok! Èn dec 9-re vagyok kiírva. A pocakom már növöget, már észre vehető az ismeretlenek számára is. Kislányunk lesz, ha minden igaz. ;-) Én eddig 6 kg-ot híztam a mérleg szerint, de mindenki azt mondja, hogy ugyanúgy nézek ki, mint a terhességem előtt és nem látszódik a hízás caak a pocak nőtt meg... Nekem nem keményedik a hasam, csak néha éjszakai lábgörcsöm van. Viszont amióta lefekvés előtt veszem be a magnéziumot, azóta nem tapasztaltam. Mi csak pár ruhát vettünk és pár dolgot majd kapunk innen-onnan. A babó egyébként mocorog, de annyira nem mondható aktívnak. Hogy lehet csatlakozni a decemberi facebook csoporthoz?
2016. aug. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én csináltam a face zárt csoportot. Keress rá a decemberben szulunk csoportra. Jelolj es felveszlek. Most vettem fel vkit... Téged esetleg?
2016. aug. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Igen, Én voltam az. :-) Köszönöm.
2016. aug. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én december 14re vagyok kiírva, a manó mozog jó sokat, keményedni nagyon ritkán szoktam de az is inkább azért mert kinyomja magát. Ja és amúgy első baba és kisfiú 😊. Nevet még nem sikerült kitalálni 😔 Hízni még egy dekát sem híztam. A pocakom nemrég kezdett növögetni. Mi már egy jópár dolgot megvettünk, kiságy, hordozó, babakocsi, pelenkázó, elég sok ruha is van már, pelenkát is vettünk már pár csomaggal, meg ilyen kis apróságokat 😊 de már nem annyira sok minden kell
2016. aug. 26. 09:44
 10/12 anonim ***** válasza:
Én dec 19-re vagyok kiírva, 3 kilót híztam eddig, pocakom 12 cm-t nőtt. keményedni ritkán szoktam, azt is csak ha sokat megyek, de ha ledőlök, az is elmúlik 10-15 perc alatt. derekam, szeméremcsontom am nagyon fáj, derekamtól néha menni alig bírok, azzal nem tudom, mit lehetne tenni. am semmi más nincsen, picur nagyon aktív, már most kívülről is látszik, ha rúg, am kislány lesz. nevet még nem választottunk, mivel a neme is tegnap derült ki, venni se nagyon vettünk semmit, viszont már nézelődtem, megvan a fejemben egy lista, sztem hétvégén párommal el is nézünk és összeszedjük, ami kell. sajnos muszáj lesz az elkövetkezendő héten letudni ezt, mert párom szeptember közepétől november végéig gőzerővel dolgozik, nem fog tudni elszabadulni, ráadásul még költözés is lesz, még előtte festés, decemberben meg már nem szaladgálhatunk mindenért XD
2016. aug. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!