Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi történt a feleségemmel?

Mi történt a feleségemmel?

Figyelt kérdés
Évek óta szerettünk volna babát és most össze is jött, csak egy baj van, hogy most a feleségem annyira megváltozott, nem értem mi van vele. Láttam, hogy csak szomorú, ezért megkérdeztem mi baja. Az mondta, hogy most úgy érzi nemis szeretné a babát. Ezt most egyáltalán nem értem, annyira akarta, most meg sikerült és ez van. Olyan boldog voltam mikor pozitív lett a teszt, azt hittem ő is az lesz, de sajnos nem. Ilyenkor mit tudnék vele tenni, hogy segítsek neki? Attól félek, hogy el fog vetélni cagy valami ilyen fog történni vele.
2016. aug. 26. 07:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nemfog elvetelni "csak", mert szomorù. Nyugi.:)

Kerdezd meg akar e errol beszelni, ha igen sokat foglalkozz vele . Kerdezd meg mert banja, miert nem akarja? En ugy gondolom valamitol fel. Valami rosszul mukodo csaladot lathatott es megijedt. Vagy hormonok..

Enis megvoltam ciculva , bar en nem mutattam ki a ferjemnek.sejtettem hogy elfog mulni.

Ugy ereztem nem akarom, elsiettuk szet fog szedni minket es nagy balna leszek striakkal. Nem szexi 20eves barna boru feszes csajszi. Lassuk be oket jobban kivanja egy ferfi

Es elmult 2-3het utan. Nemtudom miert. Csakugy eltunt . Es jo is volt. Feleslegesen aggódtam! A ferjem annyit foglalkozik a gyerekkel mint en es mindennap van egymasra idonk.:)

2016. aug. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Más dolog ábrándozni, vágyakozni, és más, amikor valami valósággá válik.

Minden felelősség teljes ember elgondolkozik ezen, mert egy baba visszafordíthatatlan változást hoz az életetekbe. Pont ebből látszik, hogy a feleséged jó anya lesz.

Elmúlik hamarosan ez az állapot!

2016. aug. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%

En is ugy vagyok, mint a 6-os.

Annyira jo lenne, ha lehetne az idoben ugorbi es kihagyni az egesz terhesseget.:)

2016. aug. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Beszélgettem Vele, minden rendben, elmondta mitől fél, mi bántja. Megbeszéltük, megoldjuk. :)
2016. aug. 28. 00:24
 15/16 anonim ***** válasza:
Szuper. Boldog Babavarast.:)!!
2016. aug. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönjük!
2016. szept. 2. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!