Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van, aki januárra van kiírva?

Van, aki januárra van kiírva?

Figyelt kérdés

Meg lett már tippelve a baba neme?

Jan 22.-re vagyok kiirva....70/30, hogy lány. 3d-n még n voltam.


Ti terveztek menni? Ha igen hány hetesen?


2016. aug. 26. 08:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Első vagyok. 12 héttöl érzem a babát. Ha le fekszem kívülről is látszik ahogy mozog. Félek is hogy mi lesz a végéig ha már Ennyire aktiv. Mert néha kellemetlen ahogy izeg mozog. Nekem már a köldöktől feljebb is rúgott. Nekem gyanus hogy kihúzom jan. 10-ig. A kisfiam is nagy baba volt. Lehet ez a baba is nagy lesz.
2016. aug. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
100%
Január első hete :-) 4D-re sztem 28 hét körül,kisfiú :-) első baba,és én most kezdtem érezni pár napja a mocorgást :-)
2016. aug. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
6os válaszoló vagyok én igazábol 1 hete éreztem elöször öt igazán pedig második baba! Azota is csak ritkán már aggodtam,viszont ma már többször jelzett☺
2016. aug. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Január 19.-re vagyok kiírva de előtte lesz császár mivel Ő a harmadik babánk és az első kettő is császáros volt. Talán kislány de nem biztos két fiam van😊 hol a kezét hol a lábát pakolja oda. Ráadásul haránt fekvésű valamint medencevégű volt az uh-k alatt. A legszebb ilyenkor már mind a két fiamnak tudtuk a nemét.Már egy ideje mocorog. 4d uh-n nem voltunk egyikkel sem de most lehet elmegyünk mert 5 hét múlva lesz a következő uh addig meg reménykedem 😊
2016. aug. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Huhhhuu, de jó, hogy sokan vagyunk!


18+1 naposra mondott a tegnapi nap.

Nekem """jó""" a kezdő súlyom így nem fog megártani,ha csak a baba súlya jön fel :D

Augusztus 3-án mért a védőnő, meg azelőtt 4 héttel és akkor nem volt egy gramm változás sem. Én most fogok digitális mérleget venni itthonra...most elkerülhetetlen a szembesítés :D Étvágyam egyenlő a nullával,de mint fönt írtam ez nem tragédia.


Annyi az észrevételem a vizsgálattal kapcsolatban,hogy a doki kérdezte, hogy van-e cukorbeteg a családban....mondtam hogy csak időskori, az is csak egy. Ma utána néztem netet és azt írták több helyen, hogy a 18.héten 150-200gramm között van a magzat...nekem 240-et írt a lapomra a doki. Gondolom,ha nagyon kirívó lenne már komolyabban beszélt volna erről.


Mi bejelentkezünk majd babamozira, úgy akarom,hogy a 20.hét után,de a 23. hét előtt. Ott azért még biztosabban lehet látni, hogy mi van a lába között.

Kislányt szeretnénk egyébként.

2016. aug. 26. 15:56
 16/20 anonim ***** válasza:

Tippet nem mondott a doki a nemre? :)


Amúgy a súly miatt ne aggódj, nem egyformán nőnek a babák. Nekem a 16. héten 155 gr volt (85 gr helyett). Nem szentírás, csak irányadó. És nekem is van idős korban kialakult cukorbetegség a családban, nagyapámnál.

2016. aug. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

A leírásban írtam, hogy 70/30 a lány javára "indirekt módon"


Indirekt: Nem azért mondja, hogy lány,mert lány, hanem azért lány,mert nem fiú XD Úgyhogy remélem a 3D-s felvételen nem fog felvillanni egy zacsi :D

2016. aug. 26. 16:17
 18/20 anonim ***** válasza:
Van egy csoportunk a közösségi oldalon, mindannyian januári kismamák vagyunk, ha van kedvetek, írjatok nekem privátot, és felveszlek titeket :-)
2016. aug. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Karina22 válasza:

Köszi a válaszokat lányok! :)

Holnap mindenképpen rákérdezek az orvosnál!

2016. aug. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Január 21. És jövő héten derül ki. De csak pár hét múlva megyek 4D-re. :)
2016. aug. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!