Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » FONTOS! Ettol lehetek terhes?...

Fifi17 kérdése:

FONTOS! Ettol lehetek terhes? Tobbi lent 16L

Figyelt kérdés
Nem reg estem at egy mesterseges elvetelesen.. Az elso alkalomtol estem teherbe.. Tobbszor utan nem is csinaltuk mert nem akartam.. Nem hittem volna hogy az elsotol lehetek terhes.. Anyamnak ezert is nem mondtam.. Szegyeltem magam.. Most meg foleg.. Mellettem allnak nem itelnek el es szeretnek a csaladtagjaim..de en akkor is melysegesen szegyenlem magam.. Depresszios vagyok.. Szakitani akartam az eset utan a baratommal de tulsagosan szeretem.. Es a csaladom is mondta hogy ne szakitsak vele hisz ez barkivel megeshet.. Na szoval vasarnap a szobaba voltunk a baratommal.. O nem tud a dologrol.. Na m1 es mondta hogy nagyon kivan meg o mar szeretne ujra ledekudni velem en mondtam neki hogy nem stb es ram fekudt.. Elelvezett.. Ruha volt rajta is rajtam is persze es olyan volt a nadragom a p unc i mnal.. Bocsi a csunya szavakert de mar teljesen kivagyok.. Lehetek ettol terhes?? Mar azert is kerdem mert en olyan idoszakba vagyok hogy most nagyon hamar teherbe eshetek Ertelmes es nem bunko valaszokat kerek.. Koszonom :(

2016. okt. 5. 15:23
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha rajtad volt a bugyi és a ruha akkor valószínű,hogy nem tudott a sperma átjutni a ruhán ,tehát ezért nem lehetsz terhes.
2016. okt. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
75%

Nem lehetsz terhes ennyitől, de:

1. Beszéld meg a barátoddal ami történt(joga van tudni+plusz ne te viselj minden terhet hisz ő is ugyanúgy benne volt)

2. A kontrollon írasattok anyukáddal fogamzásgátlót és mellé használjatok óvszert.

3. Ha nem érzed magad késznek az eset után a szexre akkor ne tedd. Hagyd begyógyulni a sebeket.


Hibáztál, felelőtlen és buta voltál, de már nem tudsz változtatni azon ami történt! Kérd meg anyukádat magyarázza el, hogyan működik a szex, és a teherbeesés(mert lássuk be vannak hiányosságaid) Foglald le magad, hogy könnyebb legyen túllépni azon ami történt. Idővel minden helyrejön. ☺

2016. okt. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
88%

Nem nem lehetsz terhes ha tényleg csak ennyi történt. ÉRTELMES válasz a hülye kérdésedre.

de ezt már írták fent is


Ez abortusz. De hivd másnak ha jobb úgy.

Akinek meg nagyobb magzata van és beteg azt meg meg kell szülni.

2016. okt. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.. A korhazba azt mondtak mesterseges veteles.. Es igen valoban megkellett szulni.. Megegyszer koszi..
2016. okt. 5. 16:01
 25/45 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szebben akarták mondani az abortuszt...


A barátod tud róla? Mikor volt ez? A 6 hetes kontrollt nagyon fontos megvárni, a barátod elég bunkó hogy előtte erőltetné...ne hagyd hogy rábeszéljen újra védekezés nèlkül, legjobb lenne ha gyógyszert is iratnál fel meg ő is húzzon gumit

2016. okt. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
70%
Tehát te szültél egy gyereket, aki ez miatt halt meg és ezek után sincs agyad ahhoz, hogy ilyesmi többé ne történjen meg??? Össze vissza hadoválsz, egyszer azt írod, hogy anyád nem tudja, utána meg azt, hogy furán néz rád. Én laposra vertelek volna a barátoddal együtt. Minimum.
2016. okt. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
Tud rola anyam!! Csak amikor megtortent az aktus akkor nem tudta de aztan eszre vettuk hogy no a hasam es megkerdezte en elmondtam neki.. Olvasd mar el megegyszer ha nem erted..
2016. okt. 5. 16:11
 28/45 anonim ***** válasza:
100%

Igen az nekem is fura hogy ezek a szülők milyen lazák mostanában.

Megsimogatja a gyerek fejét hogy semmi bsj bárkivel megesik...a másik anyuka meg lebeszélte a 16 éves védekezés nélkül dugó lányát hogy nem kell esemény utáni..

2016. okt. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésre válasz:gatyaszextől nem leszel terhes


Off: ha megszülted, hány hetes voltál? Hogy tudtad titkolni édesanyád és a barát előtt annyi ideig, meg magát a kőrházban fekvést? Ha ez igaz, nagy valószínűséggel fény fog rá derülni előbb-utóbb, és én még ha kva nehéz is elmondanám anyukámnak, talán kisebb sérelem lesz belőle, de legalább valamelyest megnyugszik a lelkem, szóval őszinte lennék vele, mert amúgy írásodbál ítélve elég jó a viszonyotok.

2016. okt. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
Ja látom, tudd róla anyukád... Akkor majd az idő valamelyest segít...
2016. okt. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!