Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » FONTOS! Ettol lehetek terhes?...

Fifi17 kérdése:

FONTOS! Ettol lehetek terhes? Tobbi lent 16L

Figyelt kérdés
Nem reg estem at egy mesterseges elvetelesen.. Az elso alkalomtol estem teherbe.. Tobbszor utan nem is csinaltuk mert nem akartam.. Nem hittem volna hogy az elsotol lehetek terhes.. Anyamnak ezert is nem mondtam.. Szegyeltem magam.. Most meg foleg.. Mellettem allnak nem itelnek el es szeretnek a csaladtagjaim..de en akkor is melysegesen szegyenlem magam.. Depresszios vagyok.. Szakitani akartam az eset utan a baratommal de tulsagosan szeretem.. Es a csaladom is mondta hogy ne szakitsak vele hisz ez barkivel megeshet.. Na szoval vasarnap a szobaba voltunk a baratommal.. O nem tud a dologrol.. Na m1 es mondta hogy nagyon kivan meg o mar szeretne ujra ledekudni velem en mondtam neki hogy nem stb es ram fekudt.. Elelvezett.. Ruha volt rajta is rajtam is persze es olyan volt a nadragom a p unc i mnal.. Bocsi a csunya szavakert de mar teljesen kivagyok.. Lehetek ettol terhes?? Mar azert is kerdem mert en olyan idoszakba vagyok hogy most nagyon hamar teherbe eshetek Ertelmes es nem bunko valaszokat kerek.. Koszonom :(

2016. okt. 5. 15:23
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Á bevettem a mai progi adagomat,amitől enyhén sz3dülök ;D természetesen tud és kórház akart lenni :D
2016. okt. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
27%

Ez ami történt nem csak a te hibád! Hibás vagy te is anyud is és a barátod is. Öszintén kéne beszélgessetek.

Mond el anyudnak ha támogatja hogy van párod, hogy irassatok fel fogamzásgátlót. Mert nem szeretnéd átélni azt mégegyszer ami történt. Ha ruha volt rajtad nem lehetsz terhes.

Megkérdezhetem hány hetes voltál?

Sok erőt neked, sajnos ami történt még nem fogod fel, később igen. Azt hiszed hülyeség amit írok, de ha te is majd annyi idős leszel mint én rájösz erre.

2016. okt. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim válasza:
Nem azért, de hányadik hétben voltál, mikor az abortuszt csinálták? Hogy lehet, hogy már látszott a hasad??
2016. okt. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
20%

Hát igen ezen énis furcsálom mert csaak 12 hét után szülesztik így meg a babát. De csak akkor ha valami betegség van a hátérbe, mert 12 hét után nem csinálhatnak abortuszt!!!! Ő már egy kifelylett gyermek volt karokkal, és lábakkal!!!

Szerintem itt vagy sántít valami, vagy a orvos olyat tett ami nem lehet. És a legroszabb enek a kislánynak pontosan elsem mondták mi történt.

2016. okt. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiskorú max 18. hétig elvégzik
2016. okt. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen, kiskorúként és főleg ennyi IQ-val nem kellene dugni.
2016. okt. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%
Off: Te most komolyan képes vagy mesterséges vetélésnek nevezni azt hogy a méheden belül megölik a gyereked, ráadásul meg is szülöd utána? Láttál már uh képet 12hétnél idősebb magzatról? És miért ilyen későn kellett lépnének?? Erre az abortusz is enyhe kifejezés...a barátodnak is el kellene talán mondani hogy ne akarjon leteperni egyből megint...és védekezzél...
2016. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
59%

Egy maximum 18hetes terhességet,hogyhogy észrevettek???

Persze,hogy qrni akart a barátod,ha még arról sem tud,hogy felcsinált és te meg abortuszon voltál!

2016. okt. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a kérdező nem is tudja pontosan mi történt, azt igen hogy terhes volt! De ha a védekezésel nincs tisztába és anyukája se az orvos nem magyarázta el neki. Akkor azt sem közölték vele hogy a hasában egy gyerek volt aki már ilyenkor teljesen kifejlett karokkal lábakal már halja is olyankor a külvilágot. dobogott a szive! De ezért ő még fel sem fogja. A szüleinek kellett volna elmagyarázni mi történik pontosan.
2016. okt. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!

Elég szomorú,hogy egy 16éves,akinek van internet a kezében,használja is,ilyen sötét,mint ez a kérdező itt!

2016. okt. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!