Judit2310 kérdése:

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Párommal gumi nélkül szoktunk együtt lenni.De mielőtt elmegy mindig kiveszi.Az utóbbi esetnél viszont úgy volt hogy kivette de rám élvezett és éreztem hogy végig folyt rajtam a spermája. 7-n jött meg a múlt hónapban és én mindig úgy szoktam számolni a menstruációm hogy az érkezés első napjától kezdve számolom ki a huszonnyolc napot. Ebben a hónapban ez 5-e lett volna és ma már 9 van. Nem tervezett de várt baba lenne úgyhogy ha várandós vagyok természetesen marad. Csak azért kérdezlek titeket hogy ne reménykedjünk hiába illetve azért hogy esetleg orvoshoz menjek mert egyéb problémáról lehet szó!? Köszönöm a válaszaitok.
2016. okt. 9. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tesztet, az biztosabban megmondja mint mi.
2016. okt. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
El kellene donteni, hogy akartok-e gyereket vagy meg nem.
2016. okt. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

4 nap késéssel már tesztelni kellett volna. :) Szerintem kicsi az esély, de ki tudja. Tesztelj, az a biztos!

2016. okt. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát attól függ hová folyt a spermája.
2016. okt. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teszt?!
2016. okt. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy az vagy:)
2016. okt. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszadóim!

Ha már ti olyan kedvesek voltatok hogy időt szántatok a kérdésem megválaszolására,én is kedves leszek veletek és megosztom a történetünk végét. Négy napos késedelem után megérkezett az erőteljes menstruációm.Jövőhéten viszont megyek orvoshoz mert ha nagy valószínűséggel terhes már nem is vagyok akkor sem tetszik nekem hogy megborult a szervezetem így egy nőgyógyász kezeire bízom magam mert a későbbiekben mindenképp szeretnénk babát. :) .

2016. okt. 21. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!