Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 L vagyok. CSináltam tesztet...

0611 kérdése:

16 L vagyok. CSináltam tesztet terhes vagyok, már 8- hetes Meg szeretném tartani. Szülő nélkül el lehet menni, dokihoz? Értesiteni kell a dokinak a szülőt?

Figyelt kérdés
2016. okt. 9. 14:45
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, tudod te hogy működik a nagykorúsítás? Elárulom, kikérdezik a szüleidet, bevonják a gyámhatóságot és egyéb nyalánkságok. Tehát ne úgy képzeld el hogy kitaláljátok az esküvőt és máris nagykorú leszel... Meg párod mit dolgozik, hogy egy fizetésből fent tud tartani egy albérletet, fizetni a rezsijét, egy babát és egy tanulót? Mert azért nem semmi hogy 19 évesen olyan munkája van amivel megkeres legalább havi 350 ezret.
2016. okt. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Nagy az Isten állatkertje...
2016. okt. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Csak alacsony a kerités!
2016. okt. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

"Es a baratom 19 eves es dolgozik es egy ket honaptol mar elvesz felesegul es ezaltal nagykorusit.. "


A barátod akkor vehet el, ha a gyámhatóság beleegyezik, anélkül nem. Ahhoz meg, hogy megkapjátok az engedélyt, szükséges, hogy biztosítva legyen a megélhetésetek (szülöktöl függetlenü), illetve mindketten testiek meg szellemileg érettek legyetek (ez a te esetetedben garantáltan nem áll fenn).


A terhesség azonban nem elegendö ok arra, hogy engedélyezzék a házasságkötést.

2016. okt. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Erre van eszetek 16 evesen!
2016. okt. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szólj a szüleidnek, annyival tartozol nekik, hogy megmond, babát vársz és megtartod. Mehetsz szülők nélkül, a dokinak nem kell szólnia senkinek, de azért a szüleid csak neveltek 16 évig, annyit megtehetsz, hogy beavatod őket, ne csak akkor tudják meg, ha már nagy hasad lesz.
2016. okt. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez így mind remek.

Csak kalkuláld be, hogy ha a pasid rájön, hogy ő mégis inkább élni és bulizni meg csajozni akar, beadja a válást, és kivág az utcára gyerekkel együtt, akkor mi lesz.

Ugyanis hiába leszel csak 17, nem köteles a szülő eltartani, hiszen már nagykorú vagy!

Remélem erre az esetre is van terved, és egyedül is el tudod tartani kettőtöket, lesz hol lakni, és lesz mit enni.

Elvégre te most arra készülsz, hogy szülői (vagy egyéb) segítség nélkül fogsz felnevelni egy gyereket.

2016. okt. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Menő vagy.. Ès okos csak adj egy lakcímet, ès küldj egy kèpet nagyszám lenne nekem is igy írni!

De miből gondolod hogy romák vagyunk?

Nagy szájú

2016. okt. 9. 19:31
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Mostanaban mennyi szemtelen, neveletlen 16 eves ideteved. Menjetek tanulni, ne a kefeles legyen a fo elfoglaltsag!
2016. okt. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg idióta! Nem baj kislány,lesz még pár pofáraesés az életben! Te rögtön 17évesen esel először pofára! Szép!

Majd ne felejtsd el este megveregetni a vállad,hogy milyen f,sza csaj vagy!

Jah várj,nem,mert még anyádnak sem.volt merszed bévallani,hogy felnyomtak!

:-D

Sok sikert az életben!

2016. okt. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!