Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 L vagyok. CSináltam tesztet...

0611 kérdése:

16 L vagyok. CSináltam tesztet terhes vagyok, már 8- hetes Meg szeretném tartani. Szülő nélkül el lehet menni, dokihoz? Értesiteni kell a dokinak a szülőt?

Figyelt kérdés
2016. okt. 9. 14:45
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te csak ne oktass ki senkit.Semmit nem tettél le az asztalra,és annyi eszed sincs mint egy marék lepkének.
2016. okt. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát pikk-pakk nem fognak nagykorúsítani téged egy pozitív teszttel a kezedben. Gondold át mégegyszer az elejétől a dolgokat, mert ez a verziód nagyon naiv.
2016. okt. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Szép dolog a szerelem, de ez nekem akkor is nagyon átgondolatlan, elhamarkodott és felelőtlen döntésnek tűnik. Egy babának, gyereknek család lenne az ideális, apukával és anyukával, megfelelő háttérrel és anyagi biztonsággal.

Úgy értelmeztem kérdésedet, hogy ez nem egy tervezett baba, akkor most tulajdonképpen ezért akár feleségül venni? Persze, hallom a választ már előre, hogy amúgy is összeházasodtatok volna, hiszen ilyenkor, ebben a korban mindig úgy érzi az ember, hogy ő az igazi, vele akarsz élni amíg világ a világ. De mi, idősebbek már túl vagyunk egy-két ilyen szerelmen, és bizony nem sok kapcsolat marad hosszú távon tartós 16 meg 19 éves kortól.

2016. okt. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te csak ne pattogj, hiszen még ahhoz is gyáva vagy hogy a szüleid elé ellj. Ne egy anonim oldalon legyen nagy a szád, hanem előttük. Egyébként meg a nagykorúsítás, már ha engedélyezik(ritkán) legalább 4-5 hónap. Ennyi ideig meg nem fogod tudni titkolni. És minden rosszindulat nélkül, hogy fogtok egy fizetésből albérletet fenntartani, rezsit fizetni gyereket nevelni és nem éhenhalni?
2016. okt. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Már a stílusodból lejön hogy roma vagy nem is tudom hogy képzeled 16 évesen szülni?? Van szakmád?? Dolgoztál már??????? Na??? És majd mi tartsuk téged meg a porontyod ezért tart ott ahol tart ma Magyarország SZÉGYEN és mit tudtok lopni csalni élösködni
2016. okt. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Címem Csernobil nyugodtan gyere ide
2016. okt. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Elöször jàrd ki a 8 àltalànost. Közben tanulj meg fogalmazni. Aztán keress egy tovàbb tanulàsi lehetősèget es tanulj!!!! Vagy....szolj anyàdnak hogy tekerje ki a nayakad....16 éves vagy eszed nincs. De gyereket akarsz szülni...gratulàlok....ne az adòfizetők pénzén élősködve élj majd. Magad is gyerek vagy még. Ovodas korba sorolando. A pasid mit szòl az ötletedhez? Ő is dijazza? Neki lehetne esze hamar neked nincs.....
2016. okt. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
9%
Nemértem miért ennyire bunkó mindenki:(
2016. okt. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
67%
Miert, vallon kellene veregetni, kedves utolso valaszolo?
2016. okt. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
67%
Inkabb fejbe mint vallon...😂😂😂
2016. okt. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!