Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rosz anya vagyok/leszek mert...

Rosz anya vagyok/leszek mert nem ujjongok a terhessegemtol?

Figyelt kérdés
Elso baba 15 hetes vagyok.Ev elejen volt egy missed abom igy terveztuk.De valahogy olyan lehangolt vagyok.Nem ujjongok oromomben nem kiabalnam ki a vilagnak.Eleg rosszul is viselem a terhesseget a rosszulleteim miatt.Ferjemen latszik mennxire orul mindenkinek elujsagolja h kislanya lesz.En meg...Emiatt mar most buntudatom van.Aggodok is h mindent meg tudjunk neki adni,mi van ha nem leszek jo??
2016. okt. 14. 16:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj nagyon jó anya leszel :) Én ugyanígy voltam, terveztük a babát, de amikor megtudtam hogy terhes vagyok, megijedtem és nem akartam. Az egész terhességet utáltam, nem akartam gyereket. Amikor megszületett örültem, de akkor sem éreztem azt amit "kellett volna". 3 hónapig minden nap bőgtem, hogy tönkrement az életem, hogy nézek ki,nekem ez sok, nem bírom stb stb. Most lassan 1 éves a lányom, és 1 percet sem tudnék nélküle élni, Ő az életem, nem is értem magam, hogy nem tudtam örülni szegénykémnek:( Szóval én így jártam, és az idő mindent megváltoztat, kitartás :)
2016. okt. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat kicsit megnyugodtam.Es lehet h van benne valami h a felelmem miatt nem tudok orulni annyira h nem tudom meg elhinni h rendesen fejlodik minden rendben lesz.Talan majd ha latszik a hasamon.
2016. okt. 17. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!