Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz hogy a cickafarkfű tea...

Igaz hogy a cickafarkfű tea vetélést okoz, minden esetben?

Figyelt kérdés
Sajnos P2-s gyulladásom van írtak fel kúpot amit szedek de csíp a vizeletem,cickafarkfű teát ajánlottak. Szabad terhesen inni vagy fürdővízbe önteni? 21 hetes kismama
2016. okt. 17. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tozegafonya szabad terhessen cickafark nem
2016. okt. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt egyáltalán nem szabad cickafarkfű teát inni, vetélést okozhat mivel a havi vérzést felgyorsítja, elősegíti!

Ülőfürdőként lehet maximum csak használni ha felfázol.

2016. okt. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tőzegáfonya kapszulát én is szedtem, nekem bevált. Cickafarkat nem szabad terhesen inni, csak ülőfürdőt lehet venni, tehetsz hozzá kamillát és körömvirágot is.
2016. okt. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Felfázásra nem cickafark való, azt nőgyógyászati panaszok esetén és változókorban szokták ajánlani. Felfázásra legfeljebb ülőfürdőként.

Nem tudom, ki ajánlotta, de inkább fordulj orvoshoz és kérj tőle tanácsot!

Terhesség alatt az ész nélkül használt gyógynövények sokkal veszélyesebbek, mint a patikában, receptre kapható szerek. Előbbiek elkészítése és adagolása is kérdéses, utóbbiak pontosan kimért, helyileg ható gyógyszerek. Gondolom lázcsillapítót se úgy szedsz, hogy valamennyit bedobsz, hanem megnézed, napi hány szem a maximum, hány óránként.


Attól, hogy gyógynövény, még lehet veszélyes. Pl. tudtad, hogy nagy mennyiségben a szerecsendió halálos méreg? Kis mennyiségben meg fűszer.

2016. okt. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!