Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok és a...

9 hetes terhes vagyok és a TSh eredményem 0,2324. szerintetek ez nagy baj? Kedden megyek endokrinológushoz csak cseppet izgulok!

Figyelt kérdés
2016. okt. 21. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ennél nekem sokkal rosszabb volt ilyenkor, 0,04. Engem is elküldött endokrinológushoz a nőgyógyászom.Először jód mentes diétára lettem fogva. De azt mondta a doki, hogy a terhesség miatt gyakran túlpörög a pajzsmirigy, de normalizálódni szokott a helyzet magától is a második-harmadik trimeszterre. Nekem elkezdett ugyan magától nőni a TSH értékem, de nem ért be a normál tartományba, ezért pici adagban propycilt kell szednem. Két hetente járok ellenőrzésre.

De van endokrinológus, aki egyáltalán nem ad gyógyszert ilyen esetben.

Neked olyan kis mértékű az eltérés, hogy lehet, téged csak megfigyelnek majd és nem adnak semmit.

Azt mondta az endokrinológus, hogy kis mértékű pm túlműködés nem okoz bajt a magzatnak.

2016. okt. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Én sem akarok szedni gyógyszert. Terhesség előtt egy évvel jó eredményem volt. Én is olvastam , hogy terhességkor inkább szokott alacsony érték lenni!
2016. okt. 21. 19:22
 3/3 A kérdező kommentje:
Jaj és annyi sót eszem és annyit szidnak. Most tényleg lekell álljak!
2016. okt. 21. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!