Noisy23 kérdése:

Mennyivel rosszabb?

Figyelt kérdés
Dohányzom és 13. hétszeres térre vagyok. Nem vagyok lancdohanyos,olyan 10/nap az átlag és a közepesen erős fajtát szívtam (kék pall mall) A védőnő ajánlatra váltottam elektromos cigire (legalább teszek valamit h valamennyivel jobb legyen...),aminek kicsit magasabb ugyan a nikotin tartalma de nincs benne szén monoxid ami a legjobban árt a babának. Mennyire káros ez a magzatra nézve?
2016. dec. 11. 00:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Javitas: 13. hetes terhes vagyok. (Telefon,auto correct,bocsi....)
2016. dec. 11. 00:22
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, egyáltalán nem teszel jót ezzel, csupán magadat mentegeted, illetve nyilván a függőséged mondatja ezt veled, hogy ez "jobb". Nem, nem az. A teljes leszokás lenne a jó, erre nem adott tippeket a védőnő?


Nem ítéllek el, dohányos vagyok, és tudom, mennyire bitang nehéz (én nem vagyok kismama), de most muszáj picit erőt venned magadon. Most már felelsz egy életért. Te úgy döntöttél, hogy mérgezed magad, ehhez szíved joga, de a baba nem döntött így.


Keress a neten tippeket, próbálj meg MINDENT, hogy végleg elhagyd! Kitartást hozzá!!

2016. dec. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Alan Carr: Rovid uton leszokni a dohanyzasrol.


Nekem segitett, 7 ev utan leszoktam. Edesanyam szinten a konyv elolvasasa utan 30 evnyi dohanyzassal hagyott fel. Ő dohanyzott velem terhesen. Mindenfele idegrendszeri problemam lett felnott koromra. Szerintem egy probat meger a konyv elolvasasa! Boldog babavarast!

2016. dec. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Érdekes védönőd van. Arról nem láttál videót, ahogy a magzat fuldoklik a hasadban 1 perccel azután, hogy rágyujtasz? Nem vicc, egy az egyben érzi a gyerek, amikor dohányzol. És egyáltalán nem igaz, hogy nehéz róla leszokni, én is egyik napról a másikra tettem le és szinte mindenki a környezetemben, lehet persze ilyenkor nyafogni, hogy milyen nehéz, de igazából egyáltalán nem nehéz, nekem semmilyen elvonási tünetem nem volt. Szokj le róla, az elektromosról is.
2016. dec. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha kis súlyú, koraszülött, aztán később asztmás gyereket szeretnél, akkor csak csináld. Szerintem is csak mellébeszélés ez a "legalább teszek". Semmit nem teszel, ez az igazság. Ha a saját egészségedet tönkreteszed, legalább a gyereket kíméld. Hogy lehet fontosabb a cigi, mint a gyerek? Nem értem.
2016. dec. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem bántásból szeretném ezt írni, de én is úgy gondolom hogy ezzel az elektromos cigivel meg hogy legalább teszel érte csak magadat nyugtatod.. az is ugyanolyan káros.
2016. dec. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!