Ez még lehet baba?

Figyelt kérdés

Párommal babát szeretnénk, egy éve nem sikerült még egyszer se, viszont fél év alatt 5 nagyobb cisztám volt, nyáron műtöttek az egyikkel. Lehet nem kéne, de az orvosom is "ijesztget" meddőséggel.

Na szóvall, most 9.-re nem vártam, 8-án "megjött", de azt se mondanám annak, mivel egy tisztasági betét elég is volt, utána 3 napig barnás folyásom volt.

Nálam ez az egy nappal hamarabb azért is fura, mert a ciszták miatt MINDIG késik, rosszabb esetben ki is marad a havim.

Gyakori vizelési ingerem van, hasam alja kemény, 2 napja bal oldali hasszurka.

Teszteltem, ami negatiívat mutatott.

Szerintetek ez még lehet baba? Vagy korán teszteltem?

Nőgyógyászomat 23.-án "látogatom".



2017. jan. 15. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia.persze lehet akár az is,szerintem tesztelj 1-2 nap múlva.Ha baba, akkor tuti ki kell mutassa a teszt. De sajnos a ciszta is okozhat zavart a vérzésben, mert baromira meg tudja kavarni a hormonokat. Néhány nap és kiderül, drukkolok😄
2017. jan. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Cisztára tudok még gondolni, hogy megint az van.:(

Legutóbb "felviágosított" a dokim, hogy bizony ciszta miatt is produkálhat az ember terhességi tüneteket. Pozitív tesztet is.

Bal oldalon a hasszurka barnazas óta tart, hol órákig, hol csak pár percig. Mellé tegnap óta fehér folyás is társul.

Valami ötlet, tipp?

2017. jan. 16. 09:17
 3/9 anonim válasza:

Nekem 4.héten se mutatta ki a teszt, holott hőemelkedésem volt és egy hete késett a ciklus. Rá egy hétre már rosszullétek jelentkeztek, meg a gyakori vizelés inger és pozitív lett a teszt. (Nem hittem el elsőre, mert előtte volt már 2 vetélésem).

Ne veszítsd el a reményt, még lehet belőle baba!

2017. jan. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A hasszurka ilyenkor normális?

Nemvárt előtt vagyok 12 nappal, és ilyet eddig soha nem tapasztaltam.

Se peteéréskor, még cisztánál se.

Mondjuk amilyen rendszertelen a cikluson, követni se nagyon tudom.:(

2017. jan. 18. 05:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tesztelj. 6 hetes terhes voltam amikor halvany volt a teszt, pcos- miatt szinten mutottek. Cisztacskaim nekem nwm produkaltak ilyeneket.

Remelem pozi lesz, jo babavarast :)))

2017. jan. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A tesztet akkor szerintem vasárnapra hagyom, nem szeretnék megint csalódni. 😔

Hétfőn úgyis megyek nőgyógyászatra.

Köszönöm a válaszokat! :)

2017. jan. 18. 11:15
 7/9 A kérdező kommentje:

Tényleg nem tudok erről konkrétan semmit, de délelőtt óta abbamaradt a hasszurka, mintha elvágták volna.

Ez most mit jelenthet?

2017. jan. 18. 17:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem most volt peteérésed! Minden tünet arra mutat.
2017. jan. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az sincs kizárva.

Pont azért, hogy nagyjából tudjam hol tartok, 3 féle ciklus naptárat is megnéztem.

Az egyik szerint egy hét múlva lesz.

A másik szerint 17-22.

A telefonomon lévő szerint már volt.

Szóval nem lettem okosabb😀

Hétfőn úgyis kontroll, és az van, amit az orvos mond.:)

2017. jan. 19. 05:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!