Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha semmi terhességi...

Normális ha semmi terhességi tünetem nincs?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok. Semmi tünetem nincs csak annyi hogy feszülget a mellem de az sem annyira hogy ne bírjam ki. Ez normális hogy nincs se hányinger, szédülés, hasfeszülés stb? Itt kb mindig azt olvasom mielőtt még pozit tesztelnének hogy ilyen olyan tünetek vannak, nekem meg még mindig semmi. :)

2017. jan. 19. 14:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A 7. hettol kezdodott nekem most is, elso babanal is. Van, akinel egyaltalan nincs. Ezekkel az infokkal is tele a gyakori hiszen minden terhesseg mas, 5-6-7-8-9 hetes rosszulletkezdeseket is olvasni es arrol is, hogy soha. Onmagaban nem ez jelent jot vagy rosszat.

Rosszat altalaban az, ha van rosszullet de elejen nyom nelkul egyik percrol masikra elmulik.

2017. jan. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%

A pozi teszt előtti tünetesek csak beképzelik. 6 hetesen már kéne, hogy legyen tüneted, de az, hogy nincs, azt jelenti, hogy mákod van és könnyű terhességed lesz nagy valószínűséggel. Egyébként nagyon sokaknak tünetmentes a terhessége, ha gyakran olvasod itt a kérdéseket, akkor láthatod, hogy mennyien aggódnak rajta, hogy nincs semmi tünetük (ahogy az elején én is aggódtam és írtam is ki ilyen kérdést). Azóta sincs tünetem, még pisilni se járok sűrűn.

13hkm

2017. jan. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"A pozi teszt előtti tünetesek csak beképzelik."


De nem ám! Első gyerekemmel a terhesség végéig nem volt terhességi tünetem, egyszer sem hánytam, nem voltak rosszulléteim. Másodikkal még el sem értem addig, hogy kimaradjon az első vérzés, már hánytam minden reggel, végig az első három hónapot. (a hányást azért nehéz beképzelni). Tervezett, de nem rágörcsölt gyerek volt, úgy voltunk vele, jöhet,ha akar.

2017. jan. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Csak a 3. trimeszterben volt "tünetem" mindkét terhességnél
2017. jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Örülj neki nagyon, hogy nincs tünet, semmi bajt nem jelent. Sőt a hirtelen abbamaradó tünet sem jelent bajt! Nekem többször is alábbhagytak a tünetek, be is paráztam és a gyerköc jól van. A környezetemben sokkal több a szinte tünetmentes terhesség, valószínűleg ez a gyakoribb.
2017. jan. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

NHormális. Nekem VÉGIG nem volt semmi tünetem. Csak kb 24 hetesen elkezdett nőni a hasam, és megmozdult a fiam.

Végén sem volt semmi, szülés napján is jöttem-mentem, majd délben folyni kezdett a vizem. (minden fájdalom nélkül)

2017. jan. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Eddig én is megúsztam. Eleinte én is "hiányoltam", azt hittem baj van, de szerencsére minden rendben van.

8+6 hkm

2017. jan. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt semmi, és azóta sincs, pedig ikreket várok. Mindenhol azt olvastam, hogy mikor milyen rosszul vannak a terhes nők, ikreseknél pedig ez sokkal rosszabb...

Szét aggódtam magam e miatt kb. a 10. hétig, aztán mivel minden vizsgálatunk mindig jó volt; elfogadtam végre, hogy minden publikáció ellenére így is egészséges a terhességem.

Szóval ne aggódj e miatt, nagyon sokan vagyunk terhesek tünetek nélkül is!

12+6 hkm

2017. jan. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem egész terhesség alatt nem volt. Most sem jött meg már 3 napja késik és nekem sosemn késik mindig 1 nappal hamarabb jön meg az előző havinál. De nem tudom hogy baba van e a dologban vagy nem mert most sincs semmi tünetem.
2017. jan. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ezen aggódom már egy jó ideje hogy minden rendben van e ha nincs tünet. Első terhességem és persze hogy aggódom hisz nem tudom mi normális és mi nem. :) De örülök hogy sokan vagytok rajtam kívül szóval most egy picit megnyugodtam. Boldog babavárást mindenkinek! :)
2017. jan. 19. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!