Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha semmi terhességi...

Normális ha semmi terhességi tünetem nincs?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok. Semmi tünetem nincs csak annyi hogy feszülget a mellem de az sem annyira hogy ne bírjam ki. Ez normális hogy nincs se hányinger, szédülés, hasfeszülés stb? Itt kb mindig azt olvasom mielőtt még pozit tesztelnének hogy ilyen olyan tünetek vannak, nekem meg még mindig semmi. :)

2017. jan. 19. 14:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
35. héttől égett a gyomrom. Ennyi volt a terhestünetem :)
2017. jan. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azóta sincs semmi tünetem szerencsére :)
2017. aug. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Vicces, mikor kiírtam ezt a kérdést emlékszem aznap délután jött ki a kaja először belőlem. Aztan a 16. hétig egésznap rosszul voltam minden kijött, aztán sem múlt el a mai napig rosszul vagyok sokszor reggel bár mostmár igy a 36. hétben inkább baba nyomja ki a kaját belőlem sokszor.. :) de az biztos hogy óriási boldogság állapotosnak lenni. :) boldog baba várást mindenkinek!
2017. aug. 16. 08:36
 14/14 anonim válasza:

Hahó!

Van meg itt valaki?

A tunet mentes babavarokat kerdeznem, hogy menstruacio elott nektek volt e pms tunetetek? Mellfajdalom ,pattanasok, gorcsok?

Es mikor teherbe estetek abban a honapban ez eltunt?

Koszi a valaszokat!

2020. júl. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!