Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti vettetek övterelőt?

Ti vettetek övterelőt?

Figyelt kérdés

2017. jan. 20. 20:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%
Igen, minden nap vezetek. Úgy a 10. héttől használtam.
2017. jan. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Igen. Elsők között ezt vettük meg és végig használtam.
2017. jan. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a 12. héttől. Bármikor előfordulhat, hogy hirtelen, nagyot kell fékezni, és akkor nem jó, ha megnyom az öv. Ráadásul elkerülhető is. Minek kockáztatnék?!
2017. jan. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Igen
2017. jan. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem alapvető dolog, a kismama biztonsága érdekében.
2017. jan. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mindenkinek ment a zöld.

Írhattok még. :)

2017. jan. 21. 09:08
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyem vett, mert céges kocsival jártam be minden nap 40 km-ről. 33 hetesen volt is egy balesetem. Egy autót és egy traktort előztem, amikor a kocsi mellé értem, ő rám húzta a kormányt. Balra lemenni nem tudtam, mert annyira rossz volt az út széle, hogy fejre álltam volna. Hiába dudáltam, ő csak tolt le balra. Fékeztem, de akkor még elkezdte keresztbe fordítani a kocsit. Végül észrevett, hogy ott vagyok. Akkor nagyon feszültem az ovnek, az tartott meg egyébként, hogy ne csapódjak jobbra-balra. Szerencsére nem lett bajunk,.csak a kocsiban keletkezett fél milliós kár. Következő gyereknél is lesz ovterelom. Az mar csak hab a tortán, hogy én nagyon kényelmesnek is érzem.
2017. jan. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem vettem. Bereltem minden alkalommal.
2017. jan. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én nem vezettem terhesen(pedig szeretek),nem volt szükség rá,buszoztam,így nem vettem.

Mivel most mindkét gyereket autóval hordom ovi,bölcsibe,a harmadik terhességnél biztos vennék.Pont ezért,mert nem biztos,hogy mások is figyelnek!

2017. jan. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!