Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent, ha nyílal a...

Mit jelent, ha nyílal a hüvelyembe?

Figyelt kérdés
Gyakran fordul elő mostanában.A babámat is nagyon lent érzem,olyan mintha rugdosna alulról.Baj lehet?
2010. jún. 8. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Pár napja én is fel tettem ezt a kérdést itt és azt a választ kaptam hogy valószínüleg nincs gond.Változnak odabent a dolgok és ez okozhat ilyen tüneteket.Az én babám is lent van alsó medence fekvésben volt az utolsó uh-n és azóta is ott érzem hogy rugdos,volt nap hogy egész nap a hugyhójagomat rugdosta és 5 percenként kellett pisilnem.Nekem is szokott nyilalni a hüvejem főleg ha megeröltetem magam.Nem lesz semmi gond,de hogy megnyugodj szólj a dokidnak és ő majd megnyugtat.

Szép babavárást 19+6hkm

2010. jún. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy nyom valami ideget, vagy tágulsz:DMeg ne ijedj:D Csak a csontra gondoltam:) Ha gondolod menj el dokihoz, nem ártasz vele és tudod a szabályt: inkább 5x feleslegesen mint 1x nem de akkor baj legyen:)
2010. jún. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem rengeteg fájdalama van. Elöször a nyúlás, aztán az üléstöl nem kap elég vért az alhasam így sokszor begörcsöltem, amit csak 1-2 magnézium enyhített. Most is sokszor nyúlok és valmikor igen fájdalmas. ès a legujabb hogy lent nekem is a hüvelyem körül érzek nyillást és sokszor a szemérem csontom is fájdogál vagy érzékeny mostanában. èn is sokszor érzem lent a babát, de azért néha fent is rugdos. 25 hetes vagyok.
2010. jún. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!