Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, akik nem nagyon...

Kismamik, akik nem nagyon mennek strandra terhesen, hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Eljött a nyár...és ma már sajnos a sírás is rámjött párszor,hogy "mi lesz velem nyáron" hogy most babát várok...Vízbe tuti nemfogok menni,csak térdig max,mert amúgyis hajlamos vagyok a fertőzésekre,de azért egész nyáron nem fogok a panelba rohadni,tópartra néha kimegyek,de azért az nem olyan így hogy "nem mehetek"vízbe..:(ezért is jött rám a sírás,mikor a párom mondta ma hogy hétfőn megy a barátokkal strandra..mindig hív,de tudja hogy úgyse megyek,terhesség előtt se mentem szinte strandra,nem nagyon szeretem,inkább tópart..és mondtam is neki hogy menjen persze,attól mert én terhes vagyok és nem megyek,neki nem kell itthon lennie velem,dolgozik ő eleget,legalább ennyi jusson neki...de mégis úgy rámjött a sírás,olyan rosszul esett,pedig az én "hibám" hogy nem megyek,csak ebbe a rohadt panelba megzavarodok,annyira nincs levegő,hiába nyitva minden ablak,redőny lehúzva utána,ventillátor megy éjjel-nappal,egyszerűen így sincs levegő,30fok van bent,nemis tudom mi lesz a gyerekkel ha megszületik ilyen melegbe:S,és szakad rólam a víz,aludni semmit nemalszok napok óta,és már kivagyok már most,pedig még csak most kezdődik..ezért is érintett rosszul gondolom hogy ő megy strandra,én meg rohadok itthon..:S Mondta hogy majd jöv.hét vasárnap kimegyünk tóra,akkor lesz legközelebb szabadnapos,és belegondoltam hogy még másfél hétig itt fogok megfőni,hát megint rámjött a sírás a bolt közepén,és visszase tudtam tartani..nemtudom mi van velem,biztos a hormonok,de nagyon rossz.:S Megyek azért sétálni,fagyizni..stb,de már annyira elviselhetetlen ez a meleg,hogy inkább ki se mozdulok,mert nemsokáig bírom kint se,az ájulás kerülget néha már..,csak az a baj hogy itthon se jobb,sőt...ezért vagyok már ki..mit meg nem adnék egy kis kertes házért..:( Na,jól kiírtam..neharagudjatok,de jól esett...nálatok hogy van ez?Ti hogy viselitek,főleg akik szintén panelba laknak?(31h)
2010. jún. 11. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én két éve nyáron voltam igy nagy pocakkal mondjuk akkor tettem le a jogsit kicsit al voltam foglalva de nem volt egyszerű.

Mondnjuk én azért nem sirdogáltam. Egy lakásban mindig van mit tenni venni kötöttem a babának takarót ha nem volt meleg vásároltam barátnőket látogattam.

Foglald el magad az a legjobb. ha kimész a vizpartra ott se jobb ott is meleg ha nem mész be a vizbe rossz nézni hogy mindenki fürdik. Pisilés nagy gond szoval nekem inkább szimpibb volt otthon mint bárhol:-)

2010. jún. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
én is lennék itthon(persze nem állandóan),de az a baj hogy itt bent még rosszabb mint kint,annyira áll a levegő...hiába tusolok 1nap 3szor..addig jó csak..Van mit csinálni persze itthon,nem mondtam hogy semmit nem csinálok,elvégzem amit kell,takarítok,főzök,mosok..stb,de ez nem egész napos munka szerencsére,legalábbis jó esetben nem..meg semmihez sincs kedvem mióta bejött ez az idő.Barátnők..hát azok meg voltak,nincsenek...szóval mióta terhes vagyok,eltűntek,úgyhogy ha megyek is valahova,egyedül szoktam általába vagy anyummal..Ez a sírás meg nem volt így,azért csodálkozok,ez csak most jött ki rajtam pár napja hogy ilyen érzékeny vagyok megint,az elején is az voltam,de remélem elmúlik,mert nekem se jó így,meg a körülöttem lévőknek sem:S Én már most kezdek depis lenni,nem szülés után...:(
2010. jún. 11. 20:15
 3/11 anonim ***** válasza:
En a helyedben kimennek a strandra. Megha csak terdig is megy vizbe, azert az jobb, mint ulni a panelban. Gyogyvizbe max terdig, normal vizbe egesz nyugodtan mehetsz. En is allandoan osszeszedtem valamit, de azert terhesen sem hagytam ki a furdozest. Semmi bajom nem lett, meg is orultem volna a nagy melegben otthon. Ha legrosszabb esetben osszeszedsz valamit, amire kicsi az esely, akkor a babad amugy is vedve van a pocidban. Ne ulj otthon, mert csak befordulsz!
2010. jún. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Apjuk nállunk éjszaka ment el pecázni...most a dilemma a nyári camping körül van. Mert igen a pisi az probléma... Én is szoktam sírni. Pedig jó dolgom van mégis... Senki nincs akivel lóghatnál egy kicsit? Én még dolgozom, úgyhogy nekem a legnagyobb megváltás ha itthon lehetek és csinálhatom a semmit ráadásul a derekam majd le rohad és elkezdtem kinn a kiskertemet megcsinálni. Mi egy pincét bérlünk - nállunk nemigen van napsütés. Vezetni nem szeretek és a lábam is rövid a pocakomhoz képest...

Szemét dolog ez.

De gondolj arra, van akinek sokkal rosszabb. Sokszor olvasok itt meglepő apajelölt reakciókat.

Én pl.kitaláltam tegnap, hogy csinálok az ipod touch-omnak tokot...unalom? Kreativitás?

Mnden rendben lesz és normális, hogy sírsz a (szemét) hormonok csinálják ezt velünk.

2010. jún. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
első vagyok. Remélem nem értettél félre de az otthoni ügyködést abszolut nem bántásból irtam!!! Csak olyanokra gondoltam mint venni egy nagy albumot fényképeket rendezgetni, ha van egy fiokod amiben már két éve készülsz rendet rakni akkor megcsinálni. Tudom ez sem jobb de lagalább valami. Természetesen gondoltam hogy mosol főzöl tehát inkább hobbi jellegű dologkra gondoltam. Agy két aranyos kép készitése a gyerekszobába...ilyesmi
2010. jún. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek:)Nem értettem félre:)Az a baj,hogy semmihez sincs kedvem,semmi se jó...kikészülök magamtól ilyenkor,hát még akkor szegény párom...:S És még én vagyok megsértődve...jajj de rossz...:( Nemigazán van akivel tudnék menni,előtte se nagyon volt mondjuk,de most meg pláne,csak anyum,meg hugom(12) szokott eljönni néha,és elmegyünk fagyizni,nézelődni..stb,na de nem mindennap azért,meg ilyen melegbe nem is bírok.Már kész a babaszoba teljesen,mindent megcsináltam,de majd töröm a fejem mit lehetne kitalálni..:)Már kicsit jobb a kedvem,csak olyan fura hogy hirtelen rám tör,és akárhol,és nemtudom megállni,egyik pillanatba jókedvem van,másikba meg az "életkedvem"is elmegy..mint valami kis hülyegyerek..:S,de akkor a hormonok...Tudom hogy bemehetnék vízbe,de nem szeretnék,mert tudom hogy úgyis elkapok valamit...,meg a strandot azért nem szeretem,mert olyan tömeg van hogy nem bírom,sose szerettem.most meg terhesen...nincs is mit felvennem..:SA tópart meg azért jó,mert ott sok fa van,szóval árnyék is van,meg ott "csak mi" vagyunk,úgyértem hogy nem egymás hegyén-hátán,el vannak "választva" a fákkal...szeretem nagyon,főzőcskézni kint..stb..de jövőhét vasárnapig csak kibírom már:)Jogsim sajnos nincs,ha lenne,gond egy szál se lenne,mivel a kocsi itt áll a ház előtt,mivel a párom gyalog jár dolgozni(5perc)...:)
2010. jún. 11. 20:42
 7/11 anonim ***** válasza:
legyél türelmes ...ilyenkor lassan megy az idő de azért meg nem áll:)én sem mennék strandra itthon ülök...a párom rengeteget dolgozik főleg 24órába és itt ülök ráadásul nagyon megvagyok fázva 38 fokos lázzal...próbáld elfoglalni magad...tegyél vegyél olvass ilyenek...kitartás.33 hetes:)
2010. jún. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

esetleg nincs egy vidéken élő rokon akihez el tudnál menni egy két három napra? Nagyi ilyesmi akik örülnének is egy kicsit ajnároznának:-)

(első)

2010. jún. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
lenne,csak szegényeknek "elvitte"az árvíz a házat....:( Szóval,ők sincsenek ott,vagyis nagyim ott van,mert nem hajlandó elmenni onnan,mert a "jószágok"...hiába térdig ér a víz,úgyhogy még ezen is idegeskedek...nehéz..na mindegy.Még anyumékhoz tudnék menni(kertes ház),de oda meg az élettársa miatt nem megyek,mert utálom..iszik..stb,szóval oda csak úgy szoktam menni mikor ő dolgozik.
2010. jún. 11. 20:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szedd össze magad és menj el hétfőn a fiúkkal a strandra. Biztosan van ott egy kis árnyék, ott tudsz olvasni, le is zuhanyozhatsz fürdés helyett. Ha nincs fürdőrucid, mehetsz sortban és ujjatlan pólóban. Mindenki látni fogja, hogy miért vagy így öltözve. Nem biztos, hogy életed legjobb strandolása lesz, de legalább társaságban vagy és a párod közelében. Utána még ülhetsz újabb 5 napot a lakásban a következő tópartozásig. Ne szomorkodj és ne idegeskedj!
2010. jún. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!