Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan lett a babád, mint...

Olyan lett a babád, mint amilyennek képzelted? Milyen volt az első találkozás?

Figyelt kérdés
33 hetes kismama vagyok, és nagyon sokat gondolok arra, hogy vajon ki lakik odabent 😊
2018. aug. 31. 15:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Erdemben nem tudok hozza szolni de kovetem,en 35 hetes vagyok es csak az jar a fejemben milyen is lesz 😊
2018. aug. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Én nem bírtam elképzelni, hogy milyen lesz.Volt egy nagyon ronda 4d-s képünk róla. Páromnak hazafelé mondtam is, hogy azért szeretni fogjuk ugye?😂

Nagyon szép baba amúgy és imádom.Elso latasnal azt gondoltam tiszta apja kicsinyitve és azóta is akárhányszor ránézek.

Könnyű szülést és boldog babazast.

2018. aug. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Azt hittem, jobban keverék lesz, de nem, egy az egyben olyan, mint én. Külsőre és belsőre is (szegény 😂). Most várjuk a másodikat, kíváncsi leszek, ő is ilyen kis anya-kopi lesz-e. 😊
2018. aug. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Nekem évekkel ezelőtt volt álmom a lányunkkal kapcsolatban (3-5 év közötti korban) szőkésvörös, hosszú göndorhajú, szürkeszemű kislány volt


Megszületésekor ronda kisbékavolt. de nekem a legszebb.. ☺️☺️☺️


Most hasonlít az álombeli kislányra... Ahogy nézem olyan lesz, most még csak 2 hónapos.

Már nem hajaz kisbékára ( 3 órára rá kisimult)

De már a szeme világos szürke ( apjának ugyanolyan) és szőkés vörös a haja.. ( ilyen nem nagyon van a családunkban) És kezd göndörödni

2018. aug. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudtam elképzelni, hogy milyen lesz. Nekünk is volt 4d azon bájos volt mint egy baba :) de amikor megszületett az első pillanatban azt mondtam,hogy úr isten de gyönyörű. Meseszép szemei vannak. Még a szülőszobàban a párom is ezt mondta.

Jó érzés nagyon

Jó babàzàst és könnyű szülést

2018. aug. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen másmilyennek képzeltem, szebb, mint mi és jobb fej, mint mi, nem hasonlít ránk, de baromi cuki.
2018. aug. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

4d ultrahangon odáig voltam érte, és az a pofi maradt meg előttem. Ahogy a hasamra tették csak ámultam, mert tényleg olyan volt mint az ultrahangon.

Na jó sokkal szebb.

Tiszta apja.

Várom a másodikkal az ultrahangot nagyon, de addig még van sok idő!

2018. aug. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy 4d kèpünk, amin nagyon fura arca volt... mondom te jó ég!!!

Nem bírtam elképzelni, hogy fog kinézni, de mindig erre gondoltam :)

Amikor megszületett, el sem hittem, hogy tényleg az èn kisbabám.

Szavakba nem lehet önteni az érzést. Én nagyon megilletődtem 😃

2018. aug. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmiféle elképzelésem nem volt arról milyen lesz. Meglepő volt, mert abszolút világos-szőkén született, ráadásul olyan kis rövid, formás fazonú hajjal, mintha fodrász nyírta volna meg az anyaméhben, csak néztünk mindannyian. Amúgy olyan volt, mint egy kis béka,(persze egy nagyon zabálnivaló béka) vörös volt és ordított. Sosem hasonlított rám, egy fikarcnyit sem, nincsen egyetlen egy vonás sem belőlem benne, de ez persze nem gond, tiszta apja a mai napig, meg anyósomra hasonlít még. Nagyon jóképű kis pasi lett belőle, a mai napig szőke, sosem hullott ki a "babahaja", vagy neki nem is volt olyan soha, annyit változott, hogy mire egy éves lett teljesen begöndörödött neki.
2018. aug. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
3d ultrahangon kaptam egy nagyon jól sikerült képet az arcáról. Amikor megszuletett szinte egy az egyben úgy nézett ki. Amúgy meg tiszta apja. :)
2018. aug. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!