Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek kislányuk lesz, azok...

Akiknek kislányuk lesz, azok tényleg jobban (vagy csakis) kívánják az édeset?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kisfiam van, de szinte csak az édeset kívántam.De olyan szinten hogy 50km-et kocsikáztunk párommal hogy krémest tudjak enni, mert vasárnap du-sehol nem volt a környéken..:)

Anyám viszont amikor velem volt terhes egyáltalán nem kívánt édeset.

2010. jún. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia.én az első kislányomnál az uborkasalátáért megtudtam volna veszni,a másodiknál nem voltam kivános.
2010. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem még nem biztos a kislány,a doki nem mondta biztosra bár most úgy látja.Én szinte csak a sósat és a csípőset kívánom meg a görögdinnyét.Nem is tudom mi lenne velem ha tél lenne és nem lehetne görögdinnyét kapni.Amúgy szinte csak gyrost eszem.

22+3hkm

2010. jún. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem lányom lett, de az első 21 hétben csak hánytam (mínusz 4 kilóm lett addig) utána pedig semmit sem kívántam, csak a túrós tésztát sok tejföllel, valamint néha a pirítóst (üresen) :))
2010. jún. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én imádom az édességet, napi egy tábla csoki az minimum. DE a terhesség alatt nem igazán kívántam, és kislányom lett/van.
2010. jún. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Elsőnél semmi édeset nem kívántam - lányom lett.

Most a másodiknál sem kívánom - lányom lesz.

Alapból pedig állandóan édességet zabálnék :)

2010. jún. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mindhárom fiús terhességemnél iszonyatosan kívántam az édességet, csokit, túró rudit:)

Az, hogy ki mit kíván, semmit nem jelent. Ez is csak valami babona féle...

2010. jún. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én szinte egyáltalán nem kívántam a lányommal, a max. a Danette vaníliás puding volt. A barátnőm a fiával viszont minden csokit megevett, amit látott. De! Én sose voltam édesszájú, ő meg igen...
2010. jún. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én mikor a lányommal terhes voltam, állandóan csokit ettem. Na meg málna fagyit, és málnás joghurtot. Mondjuk amúgy is édes szájú vagyok.De mióta megszültem a málnás joghurtra rá se bírok nézni!:)
2010. jún. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kislányom lesz és az édességet kívánom egyfolytában, csípőset előtte sem ettem meg és most sem kívánom, a sósat sem. Viszont a gyümölcsöket is kívánom. 37 hkm
2010. jún. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!