Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Munkahelyi légkör és babaterve...

Munkahelyi légkör és babatervezés? Elmondjátok, hogy mit terveztek?

Figyelt kérdés

Tanácsot szeretnék kérni, mit tennétek?

Babát szerettünk volna, 4.hónapban sikerült is, de sajnos nem fejlődött a pici, vérezni is kezdtem és missed ab lett a vége, tehát hirtelen táppénzre kerültem, és melóhelyen én hülye egy influenzát nem bírtam kihazudni, csak annyit mondtam, hogy nőgyógyászai gond, aztán éreztettem, hogy nem szeretnék beszélni róla...a héten világossá vált, hogy a kolléganők azt okoskodták ki, hogy abortuszom volt... ekkor úgy éreztem, el kell mondanom, ne gondoljanak már ilyet rólam... sírtam is... :S

Most mit tegyek, akkor most álljak a főnök elé, hogy ez van, igen, majd mi is babát szeretnénk, ha jön ő... most lett babás egy kolléganőm, ő elejétől fogva "reklámozta", mindenki tudta, hogy ők... én ezt jobban a saját dolgomnak éreztem, és ha lesz valami, akkor szólok időben... mintha be lennének rám sértődve, hogy nem avattam be őket, hogy tudniuk kell mire számítsanak a munka miatt... de szerintem ez nem így kéne működni, vagy nem? Vélemények, mit tegyek?

Tudom, hogy tovább beszélik.

Most beszéljek a főnökkel, hogy mi is babát szeretnék, vagy ne, mi az okosabb, helyesebb, korrektebb ezek után?

Lehet el kellett volna mondanom, hogy mi is akarunk? Én akkor nem így éreztem, és a műtétet sem velük akartam megbeszélni.


Adjatok tanácsot, most olyan izén érzem magam köztük.

Én gondolom rosszul?

Nagyon köszönöm


2010. jún. 26. 15:26
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Hüpp...


köszönöm! :)

2010. jún. 27. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!