Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik azok a jelek, amik miatt...

Mik azok a jelek, amik miatt már aggódnom kellene?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom,mert most még lentebb ment a hasam,és lazább a székletem(bocsi).Ezt okozhatja a baracklé is vagy ez már egy jel,hogy közel az idő?32hetes km vagyok.Jövő héten kellene dokihoz mennem,de lehet hogy holnap felmegyek hozzá.
2010. jún. 26. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbálj megnyugodni,még van idő.De ha elfolyt a magzatvíz,vagy állandó székelési ingered van produkció nélkül,akkor fogd a bőröndöd és indulj el:-))

Könnyű szülést kívánok.

2010. jún. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj.

Én 26 hetes vagyok, tegnap mondta az orvos,hogy annyira lenn a babám feje,hogy jó,hogy ki nem pottyan.Pedig még nagyon korán van, de hirtelen "leesett" a hasam. A méhszájam is nyitott, de nem riasztott el.Igaz finoman megjegyezte,hogy ha bármi szokatlan van azzonnal kórház, de ne aggódjak.

2010. jún. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!