Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet kapni ha lehet...

Hol lehet kapni ha lehet olyan betétet, ami kimutatja hogy a magzatvíz szivárog-e?

Figyelt kérdés
lehet egyáltalán még kapni?És hogy "mutatja"ki ha magzatvíz az,nem sima folyás?Csakmert sokan mondják,de nemtudom hol lehet venni.Ez rendes betét,vagy tisztasági?Hány db-os és kb mennyibe kerül?Köszönöm ha tudtok segíteni!(33h)
2010. jún. 26. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Pár hete jártam végig 6-7 gyógyszertárat, de sehol nem volt és úgy néztek rám, mintha hamburgert kértem volna :S


Kiváncsi vagyok más sikerrel járt-e.

2010. jún. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk régen a dm-ben volt.
2010. jún. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek.Pedig jólenne ha lenne,mert első baba,aztán kitudja észrefogom e venni.2.a nálatok az hol van?:)Melyik dm?
2010. jún. 26. 19:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Na ez engem is érdekelne,mert mostanában vízszerű folyásom van,én is szívesen vásárolnék ilyet.
2010. jún. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Már nem árulnak, mivel nem volt rá igény. Egyébként nem lehet a folyással összetéveszteni a magzatvizet.
2010. jún. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát nemtudom,itt is sokszor olvastam hogy sokan összetévesztették vele...de majd kiderül:) Azért utánakérdezek én is,hátha "akad"még valahol ahol lehetne kapni.
2010. jún. 26. 20:24
 7/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Ezt az oldalt most találtam!

[link]


Állítólag a sima lakmuszpapír is kimutatja a szivárgást!


Boldog babavárást!:-)35 hetes

2010. jún. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Első babával én sem vettem észre a szivárgást,pedig tuti az volt,és nem szólt a doki,csak az utolsó uh-okon mindig ki volt írva,h átlagnál kevesebb magzatvíz.Valamelyik nap nézegettem a papírjaimat,és akkor láttam,h minden rendben vol,a végén v kevés víz.Akkoriban mindig olyan v mintha bepisiltem volna.....
2010. jún. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm.Most a legutóbbi uh-on nekem is kevesebb volt a magzatvíz(32.héten),addig mindig jó volt,remélem nem lesz semmi baj,legközelebb már csak a 38.héten van uh.
2010. jún. 26. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!