Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet csinos kismamapulcsi...

Hol lehet csinos kismamapulcsit venni, nem drágán? Vaterán, teszveszen nem találok.

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd meg itt:

[link]

és itt:

[link]

2010. jún. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyit szeretnél rá szánni, de a kismama ruhák nagyon drágák. Én a Colosseumba vettem egy csomó ruhát, amiknek nagyon jó áruk volt és minőségileg sincs semmi baj velük. És ott mindig van akció is. Legutóbb egy kis farmerszoknyát szerettem volna, de iszonyú áruk volt a terhes farmerszoknyáknak, tesz-veszen, vaterán is 4000ft körül vannak és még fel sem tudom őket próbálni, így hát elmentem a Colosseumba és ott vettem egy kis szoknyát magamnak 700 ft-ért, és nagyon szeretem. Pulcsit is ott vettem 2 db-ot is 1500ft volt darabja. Szóval én tudom ajánlani, nézz ott körül.
2010. jún. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A barátnőm a kínaiba járt ilyesmit venni. Olcsó és amíg kell, addig gond nélkül kitartott. Sok csinos darabot szedett össze, nagyon sok még most is megvan neki. Pedig már másfél éve szült!
2010. jún. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!