Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szóltok ehhez a két...

Mit szóltok ehhez a két babakocsihoz?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a jobb?melyiket ajánlanátok?


[link]


ennek 10kg a súly kb az eladó szerint.


[link]

ennek az eladó szerint olyan 15 kg lehet a súlya, viszon t nincs lábzsákja.


2010. jún. 29. 07:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

én a chicco-t venném mert az egybekaros kényelmesebben tolható és masszivabbnak néz ki. lábzsák téli babának kell csak.

Ha téli baba lesz akkor a másikat vedd meg.

2010. jún. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
igen, azt elfelejtettem mondani, hogy téli, decemberi baba lenne...
2010. jún. 29. 07:39
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
akkor a lábzsákosat ajánlom mert sok hőt felvesz és érezhetően melegebb van a babakocsiban ha van rajta lábzsák de egy szeles napon is jó szolgálatot tesz.
2010. jún. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
megér szerinted ennyi pénzt?
2010. jún. 29. 07:44
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
mindkét babakocsi jónak néz ki, na de ennyi pénzért már vadi ujjat is kapsz, pláne, ha kicsit az akciók között is szétnézel...
2010. jún. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
én az árát nem néztem csak a babakocsit .... öreg hiba de tény hogy ha hozzáteszel még egy tizezrest vadiújat kapsz vagy ennyiért akciósan esetleg webáruházban ... tényleg drága !!!
2010. jún. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
azért gondoltam, hogy megéri, mivel van hozzájuk gyerek hordó is....milyen webáruházon érdemes szétnézni?
2010. jún. 29. 08:01
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

erre nem tudok válaszolni mert rengeteg van de ha otthonról netezel akkor a google-be ird be hogy webáruház és babakocsi meg a márkáját és ott szemezgess...

persze nem akarunk lebeszélni erről a vásárlásról - a teszveszről de gondolom nemcsak én vagyok úgy hogy nem szivesen teszem használt kocsiba a gyereket ha ettől el tudsz tekinteni nyugodtan vedd meg.

2010. jún. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Téli babának ne vegyél nem-lábzsákosat. Sőt, én kifejezetten mózeskosaras kocsit ajánlok téli babának. Mire jó idő lesz, pont kinövi :)


Keress rá a google-ban a babakocsikra, rengeteg üzlet és webáruház van, így segíteni nehéz, mert attól is függhet, hol laksz.


Hordozót már 6500-ért lehet újat venni, tehát nem feltétlenül olyan nagy előny az ár szempontjából, ha van a babakocsihoz.

2010. jún. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Spec. én szeptemberre várom a babánkat, de én is olyat vettem, ami télire jó meleg lesz a picinek. És tényleg igaza van az előttem szólóknak: ennyi pénzért használtat........!!!

Én 40.000- ért vettem a Brendonban egy nagyon gyönyörű, téliesíthető Hauck babakocsit, plusz kivehető mózes kosár van benne, tágas, nem olyan pici, mint amit a két képen felraktál. Nincs hozzá hordozó, de azt újonnan is már 6000-től lehet kapni. És ami a lényeg, hogy ÚÚJ!!! A képen nem látszik, de ami használt, az használt, ki tudja, mit csináltak vele, a műanyag alkatrészek egy idő után eltörnek, a huzat kifakul, a varrások felfeslődnek, szóval szerintem ennyi pénzért vegyél inkább újat!

2010. jún. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!