Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szóltok ehhez a két...

Mit szóltok ehhez a két babakocsihoz?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a jobb?melyiket ajánlanátok?


[link]


ennek 10kg a súly kb az eladó szerint.


[link]

ennek az eladó szerint olyan 15 kg lehet a súlya, viszon t nincs lábzsákja.


2010. jún. 29. 07:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
36.000.- ért kereskedelmi áron reklámozzák a Kunert babakocsikat vaterán. Azok se néznek ki rosszul. Lesd meg! :) és elég nagy a színválaszték is! Jó babázást!
2010. jún. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem fbruárban született a lányom, a lábzsák nagyon fontos. Meg azért ha szemerkél az eső, tavasszal/ősszel is jól jön, ha van. Ennyi pénzt megér, mert mindkettő márkás. noname kocsit ne vegyél, inkább egy minőségit, használtan. Nekem bébé confort volt, használtan vettem, 3 tulaj voltam, és még én is tovább adtam. Tökéletesen ki lehet mosni a huzatot, steril. De télre szerintem jobb a mózeskosaras, mert jobban hőszigetel.

Az a jobb, amelyiknek a tolókarja egyben van, mert azt középen megfogva jól tudod egy kézzel is tolni. A kerekei elől legyenek bolygósíthatóak és fixálhatóak is.

Ne siesd el a vásárlás, decemberig még van időd :) (saját tapasztalat, én amit vettem, sajnos majdnem kétszer annyiért vettem meg, mint később lett volna rá lehetőség.)

Boldog babavárást! :)


ui: nekem a chicco szimpatikusabb.

2010. jún. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok :)

A bundazsák is nagyon jó, abban is szoktt lenni vízhatlan réteg. Nagyon jól melegít - jobban, mint a lábzsák, és nem ázik át! Így én minden képpen a chicco-t venném meg.

én amúgy mózeskosár+bundazsák+lábzsákot használtam :)

2010. jún. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ezt nézd meg! A babakocsik személyesen is megtekinthetők!

[link]

2010. jún. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!!!!!!!!!:)
2010. jún. 29. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!