Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki, mikor és mit vett először...

Ki, mikor és mit vett először a babájának? Mennyi idős terhesek voltatok vagy már előbb is vettetek apróságokat?

Figyelt kérdés
Mennyire hisztek a babonában hogy nem szabad előre vásárolni?
2010. jún. 29. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
én szopipárnát vettem először kb. 6 hós terhesen. ezzel úgy voltam, hogy az enyém is és az övé is. Utána kezdtünk szép lassan bevásárolgatni.
2010. jún. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nem hiszek benne.

még nem is tudtam - csak sejtettem hogy terhes vagyok - a lányommal amikor vettem egy sapit hozzáillő kesztyüvel -újszülött kesztyü-

8 hetesen vizsgálatok után jártam a turiba amit imádok és ha találtam valamit megvettem ha nem nem estem kétségbe

12. hét körül töltöttem le kelengyelistát és ceruzával beirtam hogy miből milyet szeretnék aztán figyeltem az akciókat és igy vettem meg mindent

ruhából szinte csak turis van -mind gyönyörü- és mindenünk avent igy a baba minden cucca ággyal együtt szobástul kijött 200.000- ből.

az ágyat 24.hetesen vettük és szépen meglett minden a végére.

Nem tudtuk kislány lesz -e alapdarabokból - body , rugi és háló, bundazsákból - sárga , fehér zöld van és igy most nem kell szinte semmit vennem ha fiúnk lesz is .

2010. jún. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

legelső ajándéka: 8 hetesen a férjem Valentin napra vett a picinek egy apró játékot. :-)

de az első ruhácskáját 18 hetes Uh-n vettem meg, egy kis bodyt, ami azt jelezte hogy kislány! aztán 20 hetesen egy kis ruha szettet, majd 24 hetesen kaptunk sok sok ruhácskát!

2010. jún. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia, én 27 hetes voltam, mikor megvettük a babakocsit. Épp akkor volt egy nagybörze, és nagykeráron adták.

Egyébként minden mást 35-36.héten vettem meg.

Nem a babona miatt voltam ilyen késői vásárló, hanem egyszerűen terhesen nem éreztem ingert vásárolgatásra. Mivel nem ismertem még a babámat, nem akartam neki látatlanban venni semmit. Nem is volt sok ruhácskája (terhesen). Viszont mikor megszületett, és megláttam, és már magamhoz is tértem a szülésből (kb 1 hónaposan), utána jártam rendesen a tescoba babaruhácskákért :) :)

2010. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor vettünk, amikor jót láttunk, nem érdekel a babona.
2010. jún. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia.29hetes vagyok.Idáig csak egy macis kistörülközőt vettem a babának,azt is 2hete.Nagyobb bevásárlásra a héten indulok.Én már vásároltam volna hamarább is,de a férjem babonából szerette volna ha várunk még.
2010. jún. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!