Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet spontán elvetélni?

Mitől lehet spontán elvetélni?

Figyelt kérdés

Régóta szeretnénk gyereket és most pozitív lett a teszt...

2hetes terhes vagyok.

Milyen ételektől kell tartanom?mit nem szabad csinálnom?fizikai munka stb.

22/L


2010. jún. 29. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

enni nem szabad:

nyers tojást tartalmazó sületlen ételt, italt

tartózkodj a nyers hústól - mindegyiktől. ne egyél tatár bifszteket, nyers kolbászhúst,

pasztörizálatlan tejből készült sajtokat nyersen - én sülve se enném - napi két erős kávénál többet ne igyál és lehetőleg ne igyál energiaitalt, töményszeszt és light italokat édesitőszeres dolgokat- hacsak nem vagy cukorbeteg.-

fizikálisan:

a szaunától,

a szolitól, a bányatavaktól, a fürdőktől, az emelgetéstől


Javitás: nem kötözködök de ha + lett a teszted akkor 4-5 hetes terhes lehetsz a terhesség 2. hetében a megtermékenyités történik.

2010. jún. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem életképes a baba.Ételtől nem lehet elvetélni(szerencsére)nyilván téglát talicskázni sem ajánlatos,de nem ezen múlik sajnos.Mindenesetre tilos a pesszimista hozzáállás!Nyugalom!
2010. jún. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Az első válaszoló étel felsorolását valóban kerülni kell a baba és mama érdekében(fertőzést okozhat)de a spontán vetéléshez nincs köze.
2010. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden mindennel összefügg,ha vmi fertőzést kapsz legyengülsz, belázasodhatsz,a tartós magas láztól viszont lehet baja a babának,úgyhogy én kerülném a felsorolt ételeket....De egyébként igen,ha a baba életképes,főleg ezen múlik hogy megmaradjon.
2010. jún. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!