Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek 30. hét után meghalt a...

Akinek 30. hét után meghalt a babája a pociba volt valamilyen más tünetetek azon kivül hogy nem mozgott? Abszolut nem mozgott? Hogyan éltétek túl?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 15:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Már csoki mérgezést kapatam...! De megnyugtatok mindenkit hogy este ficánka volt. Akkor baj nem lehet. LEhet napközben alszik. Vagy nem tudom...De hála fürcsi után majd kirugta az oldalam! Mindenkinek köszönöm a válaszokat! aranyosak vagytok!!
2010. jún. 30. 10:08
 12/12 anonim válasza:
Nekem sajnos a 31. héten halt meg a babám. Nem mozgott délután, de délelőtt még igen. Gyanús volt, mert a hangomra és a csokira is reagált mindig, de most nem. Tudtam, hogy baj van. Azonnal bementem a kórházba. Néztek szívhangot és ultrahangot is, de már nem lehetett mit tenni. Szóval, a kérdésre válaszolva, a mozgáshiányon kívül nem volt más tünet. Még most is emésztem a történteket, nem tudni, mi volt a gond. Azt hiszem ezen nem lehet túltenni magunkat, halálunkig meghatározó esemény; meg kell tanulni a gyásszal élni és azzal, hogy az élet megy tovább, a családomnak szüksége van rám, és nekem is rájuk, nem szabad elhagyni magam. És tudom, hogy lesz még kisbabánk és maximálisan ügyelek majd magamra és rá.
2013. dec. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!