Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon meg vagyok ijedve....

Nagyon meg vagyok ijedve. Lehet, hogy lesz valami rendellenessége?

Figyelt kérdés

Ma voltam Uh-n.Utolsó menstruációm szerint betöltött 32hetes km vagyok.Az Uh szerint 31hetesnek felel meg a babám méretei.Ez mind oké.De a combcsont mérete 28hetesnek felel meg.

Ez bajt jelent?

BPD:78 mm

AC:260mm

FL:54mm

És mit jelent az,hogy magzati retardátióra utaló jel nem látható?


2010. jún. 29. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A magzati retardáció visszamaradást jelent. Ilyen neki nincs. Picit rövidebb a combija, de semmi baja nincs. Nyugodj meg! :)) L27
2010. jún. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi,de nagyon megijedtem.Kétszer is meg mérte az orvos a combcsontot,és utána azt kérdezte,hogy hány cm magas a párom.
2010. jún. 29. 16:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Mi is hiába vagyunk magasak a párommal, ha anyósom 150 cm, és az én lányaim rá ütöttek a magasságuk szempontjából :-D

Nálunk is folyton méregette a doki, amíg meg nem látta anyósomat :-D

2010. jún. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jelent semmit. Lehet, hogy nem lessz egy hű de magas gyermek. De az is lehet, hogy behozza majd a lemaradását.
2010. jún. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Terhességem alatt az én fiam combcsonta, is mindig le volt maradva hetekben mérve. Semmi baja nem lett. Nyugi:-)
2010. jún. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,kicsit megnyugodtam.Remélem tényleg nem lesz semmi probléma.
2010. jún. 29. 18:22
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöméket is riogatták, hogy túl nagy a feje és kicsi a commbja. A családban van náluk egy vonal akiknek alapból ilyen alkatuk van annak ellenére, hogy semmi bajuk sem testileg sem lelkileg. szegényekre szülés után is ráhozták a frászt, hogy talán Down kóros a baba. Megnézte több orvos is, semmi baja a gyereknek, én is láttam, igaz csak képen, egy szép kislány.

A genetikán nagyon sok múlik!

2010. jún. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mindket fiam feje eleg nagy volt a pocakban, de mivel a ferjeme sem kicsi, igy nem volt mi miatt aggodni.

Viszont! az elso fiam combcsontja hosszabb volt 2-3 hettel, mint az atlag uh ertekek, a 2. fiame meg rovidebb. En hosszulabu, magas vagyok, a doki mindig viccelodott, hogy a magas vekony anyukanak lesz egy apro, nagy feju fia. Hat, en nem rohogtem...

Vegul: nagyobbik fiam szuletett 56 cm-rel es kozel negy kiloval, 36os fejkorfogattal, kisebik fiam kicsit tobb, mint 3 kg-mal, 54 cm-rel, 35os fejkorfogattal.

Sovanyabb volt, mint a batyja, de hosszra alig volt kulonbseg.

Most negy honapos es hosszra ugyanakkora, mint a batyja volt ilyenkor. Csodaszep, duci baba.

Szoval ne aggodj, cuki lesz a tied is!

2010. jún. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiamnak is rövidebb volt a combcsontja, picinek is született, 51 cm volt, de 3-4 hónaposan meg már hosszab volt mint az átlag. Most 2 éve és akorosztályában kifejezetten magasnak számít. Ja, és tiszta apja a testalkata, a férjem 186 cm magas.

2010. jún. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

A 36 hetes Uh-n nekem is azt mondta az orvos, hogy túl rövid a fiam combcsontja. 59 centivel született, és nem volt neki rövid a combikája.

2010. jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!