Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon meg vagyok ijedve....

Nagyon meg vagyok ijedve. Lehet, hogy lesz valami rendellenessége?

Figyelt kérdés

Ma voltam Uh-n.Utolsó menstruációm szerint betöltött 32hetes km vagyok.Az Uh szerint 31hetesnek felel meg a babám méretei.Ez mind oké.De a combcsont mérete 28hetesnek felel meg.

Ez bajt jelent?

BPD:78 mm

AC:260mm

FL:54mm

És mit jelent az,hogy magzati retardátióra utaló jel nem látható?


2010. jún. 29. 16:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem a 19 héttől azt mondták hogy retardált lesz a baba mert 2-3 hetes lemaradásban volt.De ezzel szemben szültem egy majd 3 kilós gyereket 56 centivel.Ja meg még azzal is ijesztgettek hogy kórosan kicsi lesz a feje de hogy ez konkrétan mit jelent arra nem tudtak válaszolni.Ma már 9 éves és egyáltalán nem kicsi a feje,egy korához képest magas ,jó súlyú ,okos értelmes gyerek.Ezt csak azért írom le neked mert az orvosoknak fogalmuk sincs hogy a baba odabent hogy mint van.Ez a 9 hónap csak találgatásokról szól,mert az orvosok sem tudják ezt az egészet befolyásolni ugyan úgy ahogy mi sem.Majd a természet rendezi ne félj nem lesz semmi baj.Azt hogy az ultrahang meg az orvos mit mond az csak egy pillanatnyi érték ami változik.
2010. jún. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!