Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Ti levetetitek a...

Kismamik! Ti levetetitek a köldökzsinór vért? 35 h km

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 19:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Mi levetettük decemberben. A felét kifizettük egy összegben, a maradékot pedig 1 év alatt részletekben.
2010. jún. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Én most várom a második babámat és olyan nem lehet hogy pl. levetetjük de az első babánknak lenne szüksége gyógyulásra és arra felhasználni?Vagy csak ezt a vért annál a babánál lehet "hasznosítani" akinél levették?
2010. jún. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
45%
Biztos is,hogy levetetjük!
2010. jún. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
20%

Szlovákiában 825 €. nem venném a lelkemre, ha nem vennék le a kicsinek. ha valami baja lesz a drágámnak, legalább adtam egy esélyt a gyógyulásra...

fagyasztási költség: évi 50 euro

2010. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

21:29-nek

Általában jó a tesónak is.

2010. jún. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
87%

Mi nem vetettük le!

Egyrészt borzasztóan drága már ez az eljárás is.

Másrészt, ha tényleg fel kell használni, azt jelen állás szerint a legközelebb azt hiszem Ukrajnában csinálják (utána meg Kínában), jó sok millió forintért.

Erre sajnos nekünk nem futja. Nagyon jó annak, akinek ez alap, irigylem, de van aki nem engedheti meg ezt magának.

2010. jún. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm Mindenkinek, hogy válaszolt!

Szép napot Nektek!

2010. jún. 30. 07:53
 18/25 anonim ***** válasza:
73%
Ez csak annak "alap" aki tele van pénzel.
2010. jún. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos nekem még nem jött össze a baba, de utána olvastam ennek a dolognak alaposan. Először nagyon szerettem volna. Aztán találtam egy cikket ahol le volt vezetve, hogy: annak az esélye még 1%-nál is kisebb hogy valaha a gyermek életében fel lesz használva. Illetve amit írtak itt előttem is, hogy jelenleg Magyarország nem tart ott, hogy fel is tudja használni. A másik ami ellene szólt, hogy csak gyermek betegsége esetén elegendő a mennyisége.

Tehát végül is elvetettük a témát mert nagyon borsos az ára. Annak az anyukának akinek meg ez alap örüljön neki, hogy megteheti, de ne degradálja le azt aki nincs olyan anyagi helyzetben mint ő.

2010. jún. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
60%
Nekünk még van időnk ezen gondolkodni, de azt nem értem,h. miért kellett az "alapos" kismamát lehurrogni, lepontozni. Hát azért mert irigyek vagyunk rá. Ha neki ez a döntés alap, az az ő dolga, és semmi közünk hozzá. Valakinek ez nem jelent gondot, és inkább öröljnk neki, mint irigyen flegmán lehurrogjuk.
2010. jún. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!