Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Ti levetetitek a...

Kismamik! Ti levetetitek a köldökzsinór vért? 35 h km

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 19:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ha a gyereked tényleg komolyan és súlyosan beteg lesz ne adj isten,nincs az a köldökzsinór vér ami megmenti az életét az orvosok sem mindenhatók.
2010. jún. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
80%
Lehet hogy neki alap, de majd ha a sok milliós költségét is kell fizetni(ne kerüljön rá sor) akkor is alap lesz? Most volt a tv ben hogy a vér meg van, és gyűjtenek mindenkin keresztül hogy ki tudják vinni a kis gyereket a kezelésre, ami 5 millió forint. Ez itt MO-on arra jó, hogy levegyék a pénzt a kismamákról! És ahogy előttem írták ez nem csodaszer, nem mindenre jó. Arra biztos, hogy kiadd érte a pénzt. De jó olvasni, hogy van olyan ember, akinek még van pénze................
2010. jún. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
93%

Szia! Én is nagyon sokáig gondolkodtam rajta, és szent meggyőződésem volt, hogy levetetem. De aztán olvastam néhány különös dolgot, ezek közül egy-kettő: a levett őssejtet kb. olyan 20 kg-ig tudják felhasználni, valamint annyira kevés a mennyisége, hogy egyetlen kezelésre elegendő, és a statisztika sem túl meggyőző, hiszen az eddig levett őssejteket egyetlenegyszer sem tudták még felhasznlálni. (szerintem nem csak azért, mert hál istennek nem volt rá szükség!)

Még egy: ne csak a őssejtbankok honlapját nézegesd, mert ott minden csak pozitív! Amikor én is utánaolvastam több forrásból, inkább éreztem azt, hogy ezeknek a bankoknak ez csak egy jó üzleti fogás! :-((( Főleg itt Magyarországon, ahol az egész gyerekcipőben jár, 20 éve semmi nem történik ez ügyben, és nem vagyok borúlátó, de az egészségügy mai állása szerint...

Minden jót!

2010. jún. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
495.000 Ft-ért kaptam egy "ajánlatot" a köldökvér és a köldökzsinór egy 10 cm-es darabjának 20 éves megőrzéséért. Eddig biztos voltam benne, ha csak részletre is, de kérni fogjuk, most kicsit az itt írt válaszok hallatán meginogtam. Ezekre a dolgokra rá fogok kérdezni az orvosomnál a következő ultrahangnál.
2010. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Mindenkinek, hogy megírta az őszinte véleményét!
2010. júl. 2. 17:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!