Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő után mennétek...

Mennyi idő után mennétek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Ha fél napig nem érznétek a babát mozogni, aggódnátok? Mennyi idő után mennétek orvoshoz?
2010. jún. 30. 07:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Az attól függ. Mennyi idős terhes vagy?

Ha eddig rendszeresen sokat mozgott egy napnál tovább nem várnék.

Én sokat jártam az elején a Védőnőhöz szívhang hallgatásra, amíg egyáltalán nem éreztem a mozgást. Később szerencsére nem volt ilyen.

Szerintem inkább menj feleslegesen, mint hogy baj legyen.

2010. jún. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
24. hét
2010. jún. 30. 07:28
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 1 óra után mentem. Sajnos már hiába. A fiam már nem élt. 36 hetes voltam.

2010. jún. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egy napig nem kell aggódni! Nekem is volt olyan, h már alig vártam, h végre megmozduljon. És megmozdult. De ha mégis félsz, akkor egy barátnőmnek javasolt módszert te is megpróbálhatod. Neki működött. A mélyhűtőből vegyél ki valami fagyasztott dolgot, és nyomd hozzá pár percre a pocid azon részéhez, ahol érezni szoktad a babát. A babák nem szeretik a hideget, és ezért elakarna onnan menni. V
2010. jún. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24. héten még nem elég intenzív a "mozgása", illetve néha-néha mocorog egy nagyobbat és ez hiányzik az anyukáknak. Kétféle megoldás van: Egyél , igyál valamit (lehetőleg pici szénsavasat) és várd meg a hatást! Ha mozgolódni kezd, nincs gond. A második megoldás az hogy utána irány a doki vagy a védőnő. De akkor sem kell aggódni, lehet mire odaérsz, már simán mozog. Később lesz ez jobb, már a 30. hét után. Akkor konkrétan lesznek babamozgások.
2010. jún. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
*jobban írva, konkrét, nagyon érezhető babamozgások lesznek.
2010. jún. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Sajnálom.

Kiderült, hogy mi volt a baj? Mikor történt?

Én 24 hetes voltam, délelött még mozgott, délután már nem, fél napig volt bennem a halott fiam, és eszembe sem jutott, hogy azért nem mozog, mert már nem él. Aggódnom kellett volna, egyből a legrosszabbra gondolni, és orvoshoz szaladni?

2010. jún. 30. 07:39
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
hát....nekem nem volt vetélésem, (nem is várom) de ha 24. hét ilyen kritikus, akkor miért itt kérdezel??? Problémamentes terhességeknél is "természetes" hogy aggódósabb egy anyuka, főleg az elsőnél....de ha már volt ilyen történet.... Már a megnyugvás miatt is mennék a dokihoz....! Attól nem lesz se jobb , se rosszabb hogy itt írogatunk neked! Ha volt ilyen gond, irány a doki!
2010. jún. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnalom, ami veled tortent.
2010. jún. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti:

Gondolom utólag kérdezi, hogy mi mit tettünk volna.

Kérdező:

Sajnálom ami történt. Nekem 13 hetesen nem volt szívhang.

Azóta van egy fél éves fiam.

Mielőbbi babázást Neked is!

2010. jún. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!