Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő után mennétek...

Mennyi idő után mennétek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Ha fél napig nem érznétek a babát mozogni, aggódnátok? Mennyi idő után mennétek orvoshoz?
2010. jún. 30. 07:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
És ne okold magad! Nem valószínű, hogy ha előbb mész másképp alakul. Nem a Te hibád volt!
2010. jún. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

A félreértés elkerülése érdekében írom, hogy most nem vagyok terhes, az első terhességem végződött ilyen kegyetlen módon, csak tudni szeretném, hogy mások mikor kezdtek volna aggódni, és ha legközelebb terhes leszek, a legapróbb dolgokkal is a kórházba fogok szaladni, és nem itt kérek tanácsot.

2010. jún. 30. 07:57
 13/15 A kérdező kommentje:
Naponta százszor végiggondolom, hogy mi történt, és mit kellett volna másképp csinálnom.
2010. jún. 30. 08:00
 14/15 anonim ***** válasza:
51%

jaaa....(nekem) nem volt egyértelmű.Azért csodálkoztam, hogy most is 24 hetes vagy, meg akkor is, és ilyen nyugodtan kérdezel...

De utólag már igazából nem számít...lehet ha 5 perc múlva rohansz, akkor sem tudják megmenteni :(

Azért érdemes ezeket a módszereket kipróbálni (evés/ivás), mert a babák mocorogni kezdenek erre.

Sajnálom, ami veled történt :(

2010. jún. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az a pici lélek félúton meggondolta magát, és inkább mégsem akart megszületni. És nem tudtad volna már megmenteni szerintem. Egy babát nem 1 percenként kell érezni, és ha érzed, lehet 2-3 perc múlva meg már nem él.:( És mire észbe kapsz, mire beérsz a kórházba, már teljesen mindegy. Sajnálom ami veled történt, de nem a te hibád, ne okold magad. Egyszerűen csak annyi történt,h. nem akart ebbe a kegyetlen világba megszületni.:(
2010. jún. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!